Dnia 2021-10-02 15:30 odbyło się spotkanie między Lech Poznan oraz Slask Wroclaw zakończone wynikiem 4-0

Lech Poznan - Slask Wroclaw zakończony wynikiem 4-0. Dnia 2021-10-02 15:30 na stadionie INEA stadion rozegrał się emocjonujący mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 10 pomiędzy Lech Poznan a Slask Wroclaw.

Pierwsza połowa meczu między Lech Poznan a Slask Wroclaw zakończyła się 2-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 4-0.

Gole strzelali: J. Amaral 2' 1-0 J. Kaminski 30' 2-0 J. Kaminski 54' 3-0 D. Ramirez M. Ishak 56' 4-0 J. Kaminski

Żółte kartki Lech Poznan:

Żółte kartki Slask Wroclaw: D. Stiglec 17'

Czerwone kartki Slask Wroclaw:

Sędzią głównym tego spotkania był Bartosz Frankowski, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu drużyna Lech Poznan stawi czoła Legia Warszawa, następne spotkania z drużynami Wisla Plock oraz Stal Mielec natomiast Slask Wroclaw podejmie . Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Fani futbolu z dużym zapałem śledzą ciekawe potyczki, które dotyczą ligi Ekstraklasa. Interesujące futbolowe zespoły z tej ligi oraz piłkarze jak D. Stiglec nierzadko zaserwowały wyborowym fanom wiele wrażeń. Zdarzają się nieprzepisowe faule, wyjątkowe sytuacje podbramkowe oraz asysty, które gwarantują wspaniałe przeżycia oraz przyjemność z meczu. Cieszące oko potyczki między zawodnikami z ligi są nader zażarte, nie często okazuje się koniec końców, że są to spotkania drętwe. Z tego powodu warto śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych orazoglądać widowiska sportowe emocjonującej ligi Ekstraklasa oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Lech Poznan oraz Slask Wroclaw oraz ich udział w lidze Ekstraklasa zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wybitnych piłkarzy oraz widowiskowej walki między nimi na znamienitym stadionie jak INEA stadion.