Spotkanie pomiędzy Lech Poznan oraz Wisla Plock dnia 2021-10-22 18:30: 4-1

Lech Poznan - Wisla Plock zakończony wynikiem 4-1.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Lech Poznan oraz Wisla Plock zakończyła się 1-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 4-1.

W dniu 2021-10-22 18:30 na stadionie INEA stadion rozegrał się mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 12 pomiędzy Lech Poznan a Wisla Plock.

Gole strzelali: B. Salamon 14' 1-0 Dani Ramírez D. Lagator 16' 1-1 D. Michalski R. Murawski 53' 2-1 J. Kamiński 77' 3-1 João Amaral João Amaral 88' 4-1

Żółte kartki Lech Poznan: Barry Douglas 22' Michał Skóraś 88'

Żółte kartki Wisla Plock: Mateusz Szwoch 39' Piotr Tomasik 43'

Czerwone kartki Wisla Plock:

Główny sędzia spotkania to Damian Sylwestrzak, Poland. Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W następnym spotkaniu Lech Poznan stanie naprzeciw Unia Skierniewice, następne spotkania z drużynami Stal Mielec oraz Górnik Łęczna natomiast Wisla Plock zmierzy się z Wisla Krakow. Następne mecze zagra z drużynami Nieciecza oraz Warta Poznań.

Liczna grupa fanów piłki nożnej z zapałem śledzi pasjonujące poczynania, które startują w lidze Ekstraklasa. Utalentowane zespoły futbolowe z tejże ligi oraz piłkarze tacy jak przykładowo Barry Douglas Mateusz Szwoch nieustannie gwarantują kapitalnym miłośnikom wiele przeżyć. Trafiamy na przechodzące do historii asysty i bramki, nieczyste faule, które gwarantują smaczku całemu widowisku. Potyczki pomiędzy zawodnikami bywają zagorzałe, nie często okazuje się koniec końców, iż spotkania nas nudzą. Gorąco zachęcamy, żeby śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących zmagań futbolowych orazoglądać widowiska sportowe wyjątkowej ligi Ekstraklasa oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach. Lech Poznan oraz Wisla Plock oraz ich udział w Ekstraklasa gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wybitnych piłkarzy oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie, INEA stadion.