Mecz między Stal Mielec oraz Lech Poznan dnia 2021-10-29 18:30 na obiekcie Stadion MOSiR: wynik 0-0

Dnia 2021-10-29 18:30 na obiekcie sportowym Stadion MOSiR odbył się emocjonujący mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 13 pomiędzy Stal Mielec a Lech Poznan.

Pierwsza połowa meczu między Stal Mielec a Lech Poznan zakończyła się wynikiem 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-0.

Gole strzelali:

Żółte kartki Stal Mielec: Marcin Flis 36' Fabian Piasecki 79' Bozhidar Chorbadzhiyski 90'

Żółte kartki Lech Poznan: Antonio Milić 84'

Czerwone kartki Stal Mielec:

Główny sędzia spotkania to Pawel Raczkowski, Poland. Pomagało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu Stal Mielec stawi czoła Legia Warszawa, następne spotkania z drużynami Lechia Gdansk oraz Slask Wroclaw natomiast Lech Poznan z Górnik Łęczna. Następne mecze zagra z drużynami Piast Gliwice oraz Warta Poznań.

Wierni fani śledzą potyczki ligi Ekstraklasa. Interesujące futbolowe zespoły oraz piłkarze tacy jak Marcin Flis Antonio Milić często zapewniają wyborowym miłośnikom mnóstwo przeżyć. Bardzo często trafiamy na widowiskowe bramki i asysty, brutalne faule gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska. Potyczki między drużynami bywają niezwykle zagorzałe, rzadko zdarza się, że są to potyczki nie warte uwagi. Z tego względu warto śledzić zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek piłkarskich ioglądać wydarzenia piłkarskiej emocjonującej ligi Ekstraklasa oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Stal Mielec i Lech Poznan i ich udział w Ekstraklasa zapewnia super wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach kibiców. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie "live" tych utalentowanych piłkarzy i ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Stadion MOSiR.