Mecz między Górnik Łęczna i Lech Poznan zakończony wynikiem 1-1 dnia 2021-11-06 19:00 na obiekcie Stadion Górnik

Dnia 2021-11-06 19:00 na obiekcie sportowym Stadion Górnik odbył się emocjonujący mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 14. Zmierzyły się Górnik Łęczna i Lech Poznan.

Pierwsza połowa meczu między Górnik Łęczna i Lech Poznan zakończyła się 0-1. Końcowy wynik spotkania to 1-1.

Gole strzelali: João Amaral 18' 0-1 J. Gol 79' 1-1 S. Krykun

Żółte kartki Górnik Łęczna:

Żółte kartki Lech Poznan: Pedro Rebocho 49'

Czerwone kartki Górnik Łęczna:

Sędzią głównym tego spotkania był Sebastian Krasny, Poland. Asystowało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym spotkaniu Górnik Łęczna zmierzy się już z Nieciecza, następne spotkania z drużynami Gornik Zabrze i Korona Kielce. Kolejno natomiast Lech Poznan z Piast Gliwice. Następne mecze zagra z drużynami Warta Poznań i Garbarnia Kraków.

Bardzo często liczni fani śledzą potyczki, które mają miejsce w lidze Ekstraklasa. Liczące się zespoły futbolowe i zawodnicy jak Pedro Rebocho częstokroć zagwarantowały wspaniałym kibicom wiele niezapomnianych przeżyć. Potyczki między zawodnikami z ligi zdarzają się zagorzałe, rzadko bywa, iż są to mecze usypiające. Zdarzają się nieprzepisowe sytuacje z faulem zakończone bardzo często pokazaniem czerwonego kartonika, zapadające w pamięć bramki oraz asysty, które gwarantują dreszczyk emocji z oglądanego widowiska. Z tego powodu warto przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i śledzić spotkania piłkarskie znanej ligi Ekstraklasa. Górnik Łęczna i Lech Poznan jak ich udział w Ekstraklasa gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na znamienitym stadionie jak Stadion Górnik.