Spotkanie Lech Poznan - Piast Gliwice, wynik 1-0

Lech Poznan - Piast Gliwice wynik 1-0.

Pierwsza połowa meczu między Lech Poznan i Piast Gliwice zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik spotkania to 1-0.

W dniu 2021-11-20 19:00 na stadionie INEA stadion odbył się mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 15 pomiędzy Lech Poznan a Piast Gliwice.

Gole strzelali: João Amaral 55' 1-0 Joel Pereira

Żółte kartki Lech Poznan:

Żółte kartki Piast Gliwice:

Czerwone kartki Piast Gliwice:

Główny arbiter spotkania - D. Stefanski. Pomagało mu 3 utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Lech Poznan zmierzy się już z Warta Poznań, następne spotkania z drużynami Garbarnia Kraków i Zaglebie Lubin. Kolejno natomiast Piast Gliwice z Nieciecza. Następne mecze zagra z drużynami Gornik Zabrze i Radomiak Radom.

Liczna grupa fanów futbolu z entuzjazmem śledzi pasjonujące potyczki, które tyczą się ligi Ekstraklasa. Liczące się zespoły futbolowe z tej ligi i piłkarze tacy jak m.in. wielokrotnie zapewniły pierwszorzędnym kibicom wiele przeżyć. Zdarzają się nieprzepisowe faule kończące się niejednokrotnie pokazaniem żółtego kartonika, przechodzące do historii bramki i asysty gwarantujące smaczku całemu widowisku. Zmagania między zawodnikami są niezwykle bezkompromisowe, nie często okazuje się, iż są to potyczki usypiające. To też warto śledzić każdego dnia zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych,śledzić widowiska piłkarskie popularnej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Udział takich lubianych drużyn jak Lech Poznan i Piast Gliwice z ligi Ekstraklasa zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, iż futbol to rywalizacja na najwyższym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych uzdolnionych sportowców i spektakularnej walki między nimi na tak wspaniałym stadionie jak INEA stadion.