Mecz Zaglebie Lubin kontra Lech Poznan dnia 2021-12-05 16:30: 2-3

Zaglebie Lubin kontra Lech Poznan, wynik 2-3. Dnia 2021-12-05 16:30 na stadionie Stadion Zagłębia Lubin rozegrał się emocjonujący mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 17. Na przeciw siebie stanęły Zaglebie Lubin i Lech Poznan.

Po pierwszej połowie meczu między Zaglebie Lubin i Lech Poznan wynik wynosił 0-2. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-3.

Gole strzelali: Antonio Milić 8' 0-1 Barry Douglas João Amaral 14' 0-2 Kamil Kruk 49' 1-2 Jakub Żubrowski Jakub Kamiński 53' 1-3 Adriel D'Avila Ba Loua Lorenco Šimić 59' 2-3

Żółte kartki Zaglebie Lubin: Kamil Kruk 2'

Żółte kartki Lech Poznan: Adriel D'Avila Ba Loua 70' Pedro Tiba 75'

Czerwone kartki Zaglebie Lubin:

Główny arbiter meczu to D. Kos. Pomagało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Zaglebie Lubin stanie naprzeciw Wisla Krakow, następne spotkania z drużynami Legia Warszawa i Górnik Łęczna a Lech Poznan z Radomiak Radom. Następne mecze zagra z drużynami Gornik Zabrze i Cracovia Krakow.

Bardzo często wierni fani z dużym zaangażowaniem śledzą potyczki ligi Ekstraklasa. Fascynujące piłkarskie drużyny z ligi i zawodnicy jak Kamil Kruk Adriel D'Avila Ba Loua nieraz zapewniły wyśmienitym kibicom emocje z najwyższej półki. Walki między piłkarzami z ligi bywają zaciekłe, nie często bywa, iż widowiska nie są interesujące. Stale obserwujemy przechodzące do historii sytuacje podbramkowe czy asysty, nieczyste faule, które dodają niesamowite przeżycia z meczu. Z tego powodu warto śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących ligowych potyczek piłkarskich,przeglądać mecze piłkarskie znanej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Udział takich drużyn jak Zaglebie Lubin i Lech Poznan z ligi Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Stadion Zagłębia Lubin.