Dnia 2021-12-11 14:00 na obiekcie Stadion MOSiR ul. Narutowicza odbył się mecz Radomiak Radom vs Lech Poznan - 2-1

Radomiak Radom vs Lech Poznan 2-1. Dnia 2021-12-11 14:00 na obiekcie sportowym Stadion MOSiR ul. Narutowicza odbył się mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 18. Zmierzyły się ze sobą Radomiak Radom i Lech Poznan.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Radomiak Radom oraz Lech Poznan wynik to 2-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-1.

Gole strzelali: Karol Angielski 16' 1-0 Maurides 30' 2-0 Dawid Abramowicz Mikael Ishak 77' 2-1

Żółte kartki Radomiak Radom: Mateusz Kochalski -5' Maurides 23' Michal Kaput 25' Karol Angielski 74'

Żółte kartki Lech Poznan: Barry Douglas 84'

Czerwone kartki Radomiak Radom:

Sędzią głównym tego spotkania był Jaroslaw Przybyl, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu Radomiak Radom stawi czoła Piast Gliwice, następne spotkania z drużynami Legia Warszawa i Wisla Plock. Kolejno natomiast Lech Poznan z Gornik Zabrze. Następne mecze zagra z drużynami Cracovia Krakow i Nieciecza.

Oddani fani z dużym zaangażowaniem śledzą poczynania, które odbywają się w lidze Ekstraklasa. Interesujące piłkarskie drużyny z ligi i piłkarze jak Mateusz Kochalski Barry Douglas raz za razem sprawiają własnym wiernym miłośnikom wrażenia sięgające zenitu. Zdarzają się wyjątkowe gole czy asysty, nieczyste sytuacje z faulem kończące się żółtą kartką gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Walki pomiędzy graczami z ligi zdarzają się niezwykle zajadłe, nie często zdarza się, że są to widowiska nużące. Zachęcamy, żeby być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów, oglądać widowiska piłkarskie znanej ligi Ekstraklasa i przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych ligowych zmagań futbolowych. Uczestnictwo takich drużyn jak Radomiak Radom oraz Lech Poznan w lidze Ekstraklasa gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie "live" tych uzdolnionych piłkarzy oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie jak Stadion MOSiR ul. Narutowicza.