Mecz Lech Poznan - Gornik Zabrze na obiekcie INEA stadion - 2-1

Dnia 2021-12-19 14:00 na obiekcie sportowym INEA stadion rozegrał się mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 19 pomiędzy Lech Poznan a Gornik Zabrze.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Lech Poznan i Gornik Zabrze zakończyła się wynikiem 1-1. Końcowy wynik meczu to 2-1.

Gole strzelali: Jesús Jiménez 36' 0-1 Bartosz Nowak Nika Kvekveskiri 44' 1-1 Joel Pereira Antonio Milić 90' 2-1

Żółte kartki Lech Poznan: Nika Kvekveskiri 49' Pedro Tiba 90'

Żółte kartki Gornik Zabrze: Robert Dadok 39' Erik Janža 63'

Czerwone kartki Gornik Zabrze:

Sędzią głównym tego spotkania był Jaroslaw Przybyl, Poland. Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym meczu drużyna Lech Poznan stawi czoła Cracovia Krakow, następne spotkania z drużynami Nieciecza i Lechia Gdansk. Kolejno natomiast Gornik Zabrze z Stal Mielec. Następne mecze zagra z drużynami Jagiellonia i Raków Częstochowa.

W dzisiejszych czasach oddani fani piłki nożnej śledzą starcia, które dotyczą ligi Ekstraklasa. Liczące się drużyny futbolowe i zawodnicy tacy jak m.in. Nika Kvekveskiri Robert Dadok często gwarantują wspaniałym fanom wiele emocji. Obserwujemy widowiskowe asysty i sytuacje podbramkowe, brutalne sytuacje z faulem kończące się bardzo często czerwonym kartonikiem, które gwarantują dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Cieszące oko potyczki pomiędzy drużynami piłkarskimi są niezwykle zażarte, bardzo rzadko bywa, że są to zmagania drętwe. Z tego powodu warto śledzić zapowiedzi nadchodzących ligowych potyczek piłkarskich ioglądać widowiska sportowe znakomitej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. Lech Poznan i Gornik Zabrze oraz ich udział w lidze Ekstraklasa gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie "live" tych wszechstronnych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie jak INEA stadion.