Spotkanie Lech Poznan vs Nieciecza, wynik 5-0

Pierwsza część spotkania pomiędzy Lech Poznan a Nieciecza zakończyła się wynikiem 3-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 5-0.

W dniu 2022-02-12 19:00 na stadionie INEA stadion rozegrał się emocjonujący mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 21 pomiędzy Lech Poznan a Nieciecza.

Gole strzelali: M. Ishak 18' 1-0 K. Velde J. Kamiński 27' 2-0 Dani Ramírez Dani Ramírez 44' 3-0 B. Salamon 55' 4-0 J. Kamiński D. Kownacki 85' 5-0 D. Ba Loua

Żółte kartki Lech Poznan: Adriel D'Avila Ba Loua 81'

Żółte kartki Nieciecza: David Domgjoni 37'

Czerwone kartki Nieciecza:

Główny arbiter spotkania - Damian Kos, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu Lech Poznan stawi czoła Lechia Gdansk, następne spotkania z drużynami Pogon Szczecin oraz Raków Częstochowa. Kolejno natomiast Nieciecza z Legia Warszawa. Następne mecze zagra z drużynami Cracovia Krakow oraz Warta Poznań.

Oddani fani futbolu śledzą poczynania ligi Ekstraklasa. Mocne drużyny piłkarskie oraz piłkarze jak Adriel D'Avila Ba Loua David Domgjoni raz za razem zagwarantowały wspaniałym miłośnikom futbolu wiele pozytywnych emocji. Zmagania pomiędzy drużynami są bardzo zagorzałe, nie często bywa definitywnie, że są to potyczki nużące. Systematycznie obserwujemy nieczyste faule, niezwykłe asysty i gole gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Zachęcamy każdego z fanów futbolu, aby przeglądać mecze piłkarskie emocjonującej ligi Ekstraklasa, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach oraz przeglądać zapowiedzi nadchodzących ligowych potyczek futbolowych. Lech Poznan i Nieciecza i ich udział w lidze Ekstraklasa zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych utalentowanych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie, INEA stadion.