Dnia 2022-02-20 16:30 odbyło się spotkanie Lechia Gdansk - Lech Poznan: końcowy wynik 1-0

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Lechia Gdansk a Lech Poznan zakończyła się wynikiem 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-0.

Dnia 2022-02-20 16:30 na obiekcie sportowym Stadion Energa Gdańsk odbył się emocjonujący mecz ligi Ekstraklasa kolejki 22 pomiędzy Lechia Gdansk a Lech Poznan.

Gole strzelali: Filip Koperski 86' 1-0

Żółte kartki Lechia Gdansk: Maciej Gajos 40' Jarosław Kubicki 46'

Żółte kartki Lech Poznan:

Czerwone kartki Lechia Gdansk:

Sędzią głównym tego spotkania był Pawel Raczkowski, Poland. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Lechia Gdansk zmierzy się już z Radomiak Radom, następne spotkania z drużynami Wisla Krakow oraz Piast Gliwice a Lech Poznan z Pogon Szczecin. Następne mecze zagra z drużynami Gornik Zabrze oraz Raków Częstochowa.

W dobie dzisiejszych czasów liczna grupa kibiców z dużym entuzjazmem śledzi niezwykle interesujące poczynania w lidze Ekstraklasa. Uzdolnione drużyny piłkarskie z tejże ligi oraz zawodnicy tacy jak Maciej Gajos stale serwują wspaniałym kibicom emocje sięgające zenitu. Potyczki pomiędzy drużynami piłkarskimi są bardzo zaciekłe, nie często bywa, że mecze męczą. Zdarzają się wspaniałe gole oraz asysty, nieprzepisowe sytuacje na faul kończące się czerwoną kartką, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska. Z tego względu warto oglądać wydarzenia piłkarskiej pasjonującej ligi Ekstraklasa, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli oraz śledzić każdego dnia zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych. Uczestnictwo takich drużyn jak Lechia Gdansk i Lech Poznan z ligi Ekstraklasa zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wszechstronnych piłkarzy i ich zmagań na historycznym stadionie jak Stadion Energa Gdańsk.