Spotkanie między Pogon Szczecin oraz Lech Poznan zakończone wynikiem 0-3 na stadionie Stadion Miejski im. Floriana Krygiera

Po pierwszej połowie spotkania między Pogon Szczecin oraz Lech Poznan wynik wynosił 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-3.

Dnia 2022-02-26 14:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski im. Floriana Krygiera odbył się znakomity mecz ligi Ekstraklasa kolejki 23. Zmierzyły się ze sobą Pogon Szczecin oraz Lech Poznan.

Gole strzelali: M. Ishak 69' 0-1 J. Kamiński D. Kownacki 72' 0-2 Joel Pereira M. Ishak 76' 0-3

Żółte kartki Pogon Szczecin: Igor Łasicki 56' Mateusz Łęgowski 75' Mariusz Fornalczyk 90'

Żółte kartki Lech Poznan: Mikael Ishak 55' João Amaral 56' Jakub Kamiński 59' Bartosz Salamon 61'

Czerwone kartki Pogon Szczecin:

Sędzią głównym tego spotkania był Pawel Raczkowski, Poland. Pomagało mu 3 utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu Pogon Szczecin stanie naprzeciw Radomiak Radom, następne spotkania z drużynami Cracovia Krakow oraz Wisla Krakow a Lech Poznan z Gornik Zabrze. Następne mecze zagra z drużynami Raków Częstochowa oraz Wisla Krakow.

Liczna grupa kibiców z zaangażowaniem śledzi fascynujące starcia, które mają miejsce w lidze Ekstraklasa. Złożone z utalentowanych napastników/obrońców piłkarskie zespoły z tejże ligi oraz piłkarze tacy jak przykładowo Igor Łasicki Mikael Ishak wielokrotnie zapewniają swoim miłośnikom wrażenia z najwyższej półki. Zapadające w pamięć potyczki między graczami z ligi okazują się zagorzałe, rzadko zdarza się, że mecze przynudzają. Zdarzają się przechodzące do historii asysty i gole, nieczyste sytuacje z faulem kończące się czerwonym kartonikiem, które dodają pikanterii całemu widowisku. Zachęcamy, aby być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli oraz przeglądać mecze piłkarskie profesjonalnej ligi Ekstraklasa oraz śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych. Udział takich popularnych zespołów jak Pogon Szczecin oraz Lech Poznan w lidze Ekstraklasa zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach kibiców. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie "live" tych utalentowanych sportowców oraz ich zmagań na tak wspaniałym stadionie jak Stadion Miejski im. Floriana Krygiera.