Mecz Lech Poznan kontra Raków Częstochowa, wynik 0-1

Lech Poznan kontra Raków Częstochowa, wynik końcowy 0-1.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między Lech Poznan a Raków Częstochowa wynik to 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-1.

W dniu 2022-03-06 16:30 na stadionie Stadion Poznań odbył się mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 24. Na przeciw siebie stanęły Lech Poznan i Raków Częstochowa.

Gole strzelali: Ivi López 50' 0-1 Fran Tudor

Żółte kartki Lech Poznan: Nika Kvekveskiri 88' Bartosz Salamon 90'

Żółte kartki Raków Częstochowa: Patryk Kun 19' Zoran Arsenić 30' Giannis Papanikolaou 68' Tomáš Petrášek 90'

Czerwone kartki Raków Częstochowa:

Sędzią głównym tego spotkania był Damian Sylwestrzak, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Lech Poznan stanie naprzeciw Wisla Krakow, następne spotkania z drużynami Jagiellonia i Slask Wroclaw natomiast Raków Częstochowa zmierzy się z Stal Mielec. Następne mecze zagra z drużynami Legia Warszawa i Warta Poznań.

Wielu kibiców śledzi fascynujące potyczki, które mają miejsce w lidze Ekstraklasa. Uzdolnione drużyny futbolowe z tejże ligi i piłkarze tacy jak m.in. Nika Kvekveskiri Patryk Kun nieustannie zapewniają fantastycznym kibicom mnóstwo niesamowitych emocji. Wspaniałe potyczki między zawodnikami z ligi bywają niezwykle bezkompromisowe, rzadko zdarza się jednoznacznie, że spotkania męczą fana. Natrafiamy na idealne asysty oraz sytuacje podbramkowe, bezwzględne faule zapewniające pikanterii całemu widowisku. To też warto śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących ligowych zmagań futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i oglądać spotkania sportowe pasjonującej ligi Ekstraklasa. Uczestnictwo takich legendarnych drużyn jak Lech Poznan i Raków Częstochowa z ligi Ekstraklasa zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wszechstronnych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na wyjątkowym stadionie, Stadion Poznań.