Spotkanie Wisla Krakow vs Lech Poznan zakończone wynikiem 1-1

Dnia 2022-03-13 16:30 na stadionie Stadion Miejski im. Henryka Reymana odbył się interesujący mecz ligi Ekstraklasa kolejki 25. Zmierzyły się ze sobą Wisla Krakow i Lech Poznan.

Pierwsza połowa meczu między Wisla Krakow a Lech Poznan zakończyła się 1-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-1.

Gole strzelali: Zdeněk Ondrášek 43' 1-0 Stefan Savić Antonio Milić 90' 1-1

Żółte kartki Wisla Krakow: Luis Fernández 31' Momo Cissé 45'

Żółte kartki Lech Poznan: Michał Skóraś 4' Dawid Kownacki 27'

Czerwone kartki Wisla Krakow:

Sędzią głównym tego spotkania był Tomasz Kwiatkowski, Poland. Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Wisla Krakow stawi czoła Pogon Szczecin, następne spotkania z drużynami Piast Gliwice i Gornik Zabrze a Lech Poznan z Jagiellonia. Następne mecze zagra z drużynami Slask Wroclaw i Olimpia Grudziądz.

Liczna grupa fanów z dużym entuzjazmem śledzi poczynania, które mają miejsce w lidze Ekstraklasa. Ciekawe piłkarskie zespoły z tejże ligi i piłkarze tacy jak m.in. Luis Fernández Michał Skóraś częstokroć zapewniły pierwszorzędnym sympatykom wrażenia sięgające zenitu. Niesamowite zmagania między drużynami ligowymi są nader nieustępliwe, nie często bywa, iż są to widowiska nudne. Obserwujemy brutalne sytuacje na faul kończące się żółtym kartonikiem, wyśmienite asysty czy bramki, które gwarantują dreszcz emocji z oglądanego meczu. Dlatego więc warto przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach i oglądać spotkania piłkarskiej emocjonującej ligi Ekstraklasa. Uczestnictwo takich zespołów jak Wisla Krakow oraz Lech Poznan z ligi Ekstraklasa zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wybitnych piłkarzy oraz spektakularnej walki między nimi na wyjątkowym stadionie jak Stadion Miejski im. Henryka Reymana.