Spotkanie Lech Poznan kontra Jagiellonia zakończone wynikiem 3-0

Dnia 2022-03-19 19:00 na stadionie Stadion Poznań odbył się znakomity mecz ligi Ekstraklasa kolejki 26. Zmierzyły się ze sobą Lech Poznan oraz Jagiellonia.

Po pierwszej połowie meczu między Lech Poznan a Jagiellonia wynik to 0-0. Końcowy wynik meczu to 3-0.

Gole strzelali: M. Ishak 47' 1-0 J. Karlström João Amaral 53' 2-0 J. Kamiński D. Kownacki 72' 3-0 João Amaral

Żółte kartki Lech Poznan: Filip Marchwiński 80'

Żółte kartki Jagiellonia: Taras Romanczuk 56' Miłosz Matysik 79'

Czerwone kartki Jagiellonia:

Główny sędzia meczu to Pawel Raczkowski, Poland. Asystowało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu Lech Poznan stawi czoła Slask Wroclaw, następne spotkania z drużynami Olimpia Grudziądz oraz Legia Warszawa a Jagiellonia z Zaglebie Lubin. Następne mecze zagra z drużynami Radomiak Radom oraz Pogon Szczecin.

Oddani kibice piłki nożnej śledzą poczynania w lidze Ekstraklasa. Interesujące piłkarskie zespoły z tejże ligi oraz piłkarze jak Filip Marchwiński Taras Romanczuk nieustannie sprawiają pierwszorzędnym fanom wrażenia zapadające w pamięć. Zapadające w pamięć walki między piłkarzami zdarzają się zajadłe, rzadko zdarza się, że widowiska nie są warte uwagi. Zdarzają się efektowne asysty czy bramki, nieprzepisowe sytuacje z faulem gwarantujące wspaniałe wrażenia z meczu. Serdecznie zachęcamy, żeby przeglądać zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich orazprzeglądać spotkania piłkarskiej profesjonalnej ligi Ekstraklasa oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Lech Poznan oraz Jagiellonia oraz ich udział w Ekstraklasa zapewnia super wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych uzdolnionych piłkarzy oraz ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Stadion Poznań.