Na obiekcie Municipal Stadium Wroclaw miało miejsce spotkanie Slask Wroclaw - Lech Poznan zakończone wynikiem 0-1

Slask Wroclaw - Lech Poznan, wynik 0-1.

Pierwsza połowa spotkania między Slask Wroclaw oraz Lech Poznan zakończyła się wynikiem 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-1.

Dnia 2022-04-01 18:30 na stadionie Municipal Stadium Wroclaw odbył się mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 27. Zmierzyły się ze sobą Slask Wroclaw i Lech Poznan.

Gole strzelali: M. Skóraś 48' 0-1 M. van der Hart

Żółte kartki Slask Wroclaw: Krzysztof Mączyński 33' Erik Expósito 34'

Żółte kartki Lech Poznan:

Czerwone kartki Slask Wroclaw:

Główny arbiter meczu - Krzysztof Jakubik, Poland. Pomagało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu Slask Wroclaw stawi czoła Raków Częstochowa, następne spotkania z drużynami Wisla Krakow i Nieciecza natomiast Lech Poznan z Olimpia Grudziądz. Następne mecze zagra z drużynami Legia Warszawa i Wisla Plock.

Bardzo często liczna grupa fanów śledzi interesujące starcia, które tyczą się ligi Ekstraklasa. Fascynujące zespoły futbolowe z ligi i zawodnicy tacy jak przykładowo Krzysztof Mączyński często zagwarantowały własnym kibicom wrażenia zapadające w pamięć. Nieprzerwanie zdarzają się ostre faule zakończone bardzo często żółtą kartką, wspaniałe gole czy asysty dodające pikanterii całemu widowisku. Potyczki między drużynami futbolowymi zdarzają się nieustępliwe, nie często okazuje się, że są to spotkania usypiające. Warto więc być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów oraz śledzić mecze futbolowe znakomitej ligi Ekstraklasa i przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących zmagań futbolowych. Udział takich popularnych drużyn jak Slask Wroclaw oraz Lech Poznan z ligi Ekstraklasa gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie live tych wszechstronnych sportowców oraz spektakularnej walki między nimi na wspaniałym stadionie jak Municipal Stadium Wroclaw.