Na obiekcie INEA Stadion odbyło się spotkanie pomiędzy Lech Poznan i Legia Warszawa - 1-1

Lech Poznan - Legia Warszawa zakończony wynikiem 1-1. Dnia 2022-04-09 15:30 na obiekcie sportowym INEA Stadion odbył się emocjonujący mecz ligi Ekstraklasa kolejki 28 pomiędzy Lech Poznan a Legia Warszawa.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy Lech Poznan i Legia Warszawa wynik wynosił 1-1. Końcowy wynik spotkania to 1-1.

Gole strzelali: Ľ. Šatka 30' 1-0 D. Kownacki Rafael Lopes 40' 1-1 Josué

Żółte kartki Lech Poznan: Mikael Ishak 45'

Żółte kartki Legia Warszawa: Lirim Kastrati -5' Filip Mladenović -5' Mattias Johansson 6' Bartosz Slisz 29'

Czerwone kartki Legia Warszawa: Igor Kharatin 90'

Główny arbiter spotkania to Damian Sylwestrzak, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu Lech Poznan stanie naprzeciw Wisla Plock, następne spotkania z drużynami Stal Mielec i Górnik Łęczna a Legia Warszawa zmierzy się z Piast Gliwice. Następne mecze zagra z drużynami Pogon Szczecin i Stal Mielec.

Dzisiaj mnóstwo fanów futbolu z dużym entuzjazmem śledzi poczynania ligi Ekstraklasa. Utalentowane piłkarskie zespoły i piłkarze jak Mikael Ishak Lirim Kastrati nieraz zapewniły pierwszorzędnym kibicom emocje z najwyższej półki. Interesujące potyczki pomiędzy piłkarzami zdarzają się nieustępliwe, bardzo rzadko zdarza się definitywnie, iż zmagania przynudzają. Zdarzają się efektowne asysty czy gole, nieprzepisowe faule kończące się bardzo często pokazaniem żółtego kartonika, które gwarantują dreszcz emocji z oglądanego meczu. Gorąco zachęcamy każdego fana futbolu, żeby przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących zmagań futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i śledzić mecze piłkarskie profesjonalnej ligi Ekstraklasa. Lech Poznan i Legia Warszawa oraz ich udział w Ekstraklasa gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie, INEA Stadion.