Na stadionie INEA Stadion odbyło się spotkanie między Lech Poznan oraz Górnik Łęczna zakończone wynikiem 3-0

Po pierwszej połowie spotkania między Lech Poznan i Górnik Łęczna wynik wynosił 3-0. Końcowy wynik spotkania to 3-0.

W dniu 2022-04-20 16:00 na obiekcie sportowym INEA Stadion odbył się mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 31 pomiędzy Lech Poznan a Górnik Łęczna.

Gole strzelali: João Amaral 4' 1-0 Joel Pereira J. Karlström 26' 2-0 M. Ishak M. Ishak 44' 3-0 João Amaral

Żółte kartki Lech Poznan: Adriel D'Avila Ba Loua 32' Jesper Karlström 68' Michał Skóraś 77'

Żółte kartki Górnik Łęczna:

Czerwone kartki Górnik Łęczna:

Główny sędzia spotkania to Sebastian Krasny, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu Lech Poznan stanie naprzeciw Raków Częstochowa, następne spotkania z drużynami Piast Gliwice oraz Warta Poznań natomiast Górnik Łęczna podejmie Nieciecza. Następne mecze zagra z drużynami Gornik Zabrze oraz Jagiellonia.

Oddani kibice śledzą potyczki ligi Ekstraklasa. Złożone z uzdolnionych napastników i obrońców futbolowe zespoły oraz zawodnicy tacy jak przykładowo Adriel D'Avila Ba Loua nieustannie zapewniają fantastycznym miłośnikom wiele niesamowitych wrażeń. Natrafiamy na brutalne faule kończące się bardzo często pokazaniem żółtego kartonika, wyśmienite bramki oraz asysty zapewniające wspaniałe wrażenia i przyjemność z meczu. Walki między drużynami futbolowymi są zajadłe, bardzo rzadko zdarza się, że zmagania męczą. To też warto przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich,śledzić spotkania piłkarskie znakomitej ligi Ekstraklasa oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Lech Poznan i Górnik Łęczna oraz ich udział w lidze Ekstraklasa zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na tak wspaniałym stadionie jak INEA Stadion.