Mecz Lech Poznan vs Stal Mielec, wynik końcowy 3-1

Pierwsza połowa spotkania między Lech Poznan a Stal Mielec zakończyła się 2-1. Końcowy wynik meczu to 3-1.

Dnia 2022-04-24 10:30 na obiekcie sportowym INEA Stadion rozegrał się znakomity mecz ligi Ekstraklasa kolejki 30 pomiędzy Lech Poznan a Stal Mielec.

Gole strzelali: Dominik Steczyk 2' 0-1 Maksymilian Sitek João Amaral 12' 1-1 Mikael Ishak Mikael Ishak 31' 2-1 Pedro Rebocho Mateusz Żyro 49' 3-1

Żółte kartki Lech Poznan: Dawid Kownacki 79'

Żółte kartki Stal Mielec: Maciej Domański 61'

Czerwone kartki Stal Mielec:

Główny arbiter meczu to Daniel Stefanski, Poland. Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Lech Poznan stanie naprzeciw Raków Częstochowa, następne spotkania z drużynami Piast Gliwice oraz Warta Poznań. Kolejno natomiast Stal Mielec z Legia Warszawa. Następne mecze zagra z drużynami Lechia Gdansk oraz Slask Wroclaw.

Coraz częściej zauważamy, że kibice śledzą potyczki, które startują w lidze Ekstraklasa. Uzdolnione zespoły futbolowe z ligi oraz piłkarze jak Dawid Kownacki Maciej Domański nierzadko zagwarantowały fantastycznym kibicom mnóstwo pozytywnych emocji. Często obserwujemy nieprzepisowe faule kończące się wielokrotnie pokazaniem czerwonego kartonika, efektowne gole oraz asysty, które dodają dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Walki między piłkarzami z ligi zdarzają się bardzo zajadłe, nie często bywa jednoznacznie, że mecze przynudzają. Zachęcamy, aby przeglądać zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz oglądać mecze futbolowe znakomitej ligi Ekstraklasa. Udział takich drużyn jak Lech Poznan i Stal Mielec z ligi Ekstraklasa zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych utalentowanych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na widowiskowym stadionie, INEA Stadion.