Warta Poznań kontra Lech Poznan, wynik meczu - 1-2

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między Warta Poznań oraz Lech Poznan wynik wynosił 1-2. Końcowy wynik spotkania to 1-2.

Dnia 2022-05-14 13:00 na stadionie Stadion Groclinu Dyskobolii odbył się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 33. Zmierzyły się ze sobą Warta Poznań oraz Lech Poznan.

Gole strzelali: M. Kopczyński 10' 1-0 João Amaral 22' 1-1 M. Ishak 45' 1-2 Pedro Rebocho

Żółte kartki Warta Poznań: Robert Ivanov 75' Niilo Mäenpää 82'

Żółte kartki Lech Poznan: Jesper Karlström 24' Dawid Kownacki 30'

Czerwone kartki Warta Poznań:

Sędzią głównym tego spotkania był Tomasz Kwiatkowski, Poland. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Warta Poznań stawi czoła Wisla Krakow, następne spotkania z drużynami Zaglebie Lubin oraz a Lech Poznan z . Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Bardzo często wielu kibiców śledzi niezwykle fascynujące starcia, które odbywają się w lidze Ekstraklasa. Liczące się piłkarskie zespoły oraz zawodnicy tacy jak Robert Ivanov Jesper Karlström bardzo często zaserwowały wyśmienitym sympatykom emocje zapadające w pamięć. Przyciągające uwagę potyczki między zawodnikami ligowymi są nader zagorzałe, niezwykle rzadko okazuje się, że zmagania nie są interesujące. Trafiamy na bezwzględne sytuacje z faulem, niezwykłe asysty czy bramki gwarantujące wyjątkowe wrażenia z meczu. Zachęcamy, żeby być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli, oglądać mecze piłkarskie profesjonalnej ligi Ekstraklasa oraz śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań piłkarskich. Warta Poznań oraz Lech Poznan oraz ich udział w Ekstraklasa zapewnia super emocje oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie na żywo tych uzdolnionych sportowców oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Stadion Groclinu Dyskobolii.