Na obiekcie INEA Stadion dnia 2022-05-21 15:30 odbyło się spotkanie Lech Poznan vs Zaglebie Lubin: 2-1

Lech Poznan vs Zaglebie Lubin wynik 2-1. Dnia 2022-05-21 15:30 na stadionie INEA Stadion odbył się interesujący mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 34. Zmierzyły się ze sobą Lech Poznan oraz Zaglebie Lubin.

Pierwsza połowa meczu między Lech Poznan i Zaglebie Lubin zakończyła się wynikiem 2-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-1.

Gole strzelali: T. Kędziora 10' 1-0 A. Czerwiński 38' 2-0 Dani Ramírez K. Chodyna 64' 2-1

Żółte kartki Lech Poznan: Mikael Ishak 78'

Żółte kartki Zaglebie Lubin: Mateusz Bartolewski 74' Aleks Ławniczak 90'

Czerwone kartki Zaglebie Lubin:

Sędzią głównym tego spotkania był Szymon Marciniak, Poland. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Lech Poznan stawi czoła , następne spotkania z drużynami oraz . Kolejno natomiast Zaglebie Lubin podejmie . Następne mecze zagra z drużynami oraz .

W dzisiejszych czasach oddani kibice z dużym entuzjazmem śledzą starcia w lidze Ekstraklasa. Ciekawe piłkarskie zespoły z ligi oraz piłkarze tacy jak Mikael Ishak Mateusz Bartolewski niejednokrotnie zaserwowały wyśmienitym kibicom wiele niezapomnianych przeżyć. Zmagania między graczami z ligi bywają zaciekłe, bardzo rzadko bywa, iż są to potyczki mało interesujące. Natrafiamy na wyśmienite asysty czy bramki, bezlitosne faule, które zapewniają smaczku całemu widowisku. Zachęcamy każdego z fanów futbolu, żeby śledzić spotkania piłkarskiej pasjonującej ligi Ekstraklasa, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli oraz przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących ligowych potyczek futbolowych. Lech Poznan i Zaglebie Lubin jak ich udział w lidze Ekstraklasa zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie "live" tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na historycznym stadionie jak INEA Stadion.