Lech Poznan - Wisla Plock, wynik spotkania - 1-3

Lech Poznan - Wisla Plock wynik spotkania 1-3. Dnia 2022-07-31 15:30 na stadionie Stadion Poznań odbył się interesujący mecz ligi Ekstraklasa kolejki 3. Zmierzyły się Lech Poznan i Wisla Plock.

Po pierwszej połowie spotkania między Lech Poznan a Wisla Plock wynik to 0-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-3.

Gole strzelali: K. Vallo 45' 0-1 R. Wolski R. Wolski 50' 0-2 F. Lesniak M. Skóraś 69' 1-2 M. Kolar 89' 1-3 D. Rasak

Żółte kartki Lech Poznan: Jesper Karlström 41' Nika Kvekveskiri 79'

Żółte kartki Wisla Plock: Rafał Wolski 39' Dominik Furman 52' Piotr Tomasik 82'

Czerwone kartki Wisla Plock:

Sędzią głównym tego spotkania był Pawel Raczkowski, Poland. Asystowało mu trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Lech Poznan stawi czoła Vikingur Reykjavik, następne spotkania z drużynami Zaglebie Lubin i Vikingur Reykjavik a Wisla Plock z Miedz Legnica. Następne mecze zagra z drużynami Pogon Szczecin i Korona Kielce.

Liczna grupa fanów futbolu z dużym zaangażowaniem śledzi niezwykle fascynujące starcia, które tyczą się ligi Ekstraklasa. Mocne piłkarskie zespoły z ligi i zawodnicy tacy jak przykładowo Jesper Karlström Rafał Wolski często serwują wspaniałym miłośnikom piłki nożnej wiele wspaniałych emocji. Interesujące walki między zawodnikami z ligi okazują się zajadłe, nie często bywa, że są to spotkania nudne. Obserwujemy nieprzepisowe faule, zapadające w pamięć asysty oraz gole, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. To też warto śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących ligowych meczów piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli i oglądać widowiska sportowe lubianej ligi Ekstraklasa. Udział takich zespołów jak Lech Poznan i Wisla Plock w lidze Ekstraklasa zapewnia super emocje i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych utalentowanych sportowców i widowiskowej walki między nimi na historycznym stadionie jak Stadion Poznań.