Lech Poznan - Piast Gliwice, wynik spotkania 1-0

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Lech Poznan a Piast Gliwice zakończyła się wynikiem 1-0. Końcowy wynik meczu to 1-0.

W dniu 2022-08-28 15:30 na obiekcie sportowym Stadion Poznań odbył się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 7. Na przeciw siebie stanęły Lech Poznan oraz Piast Gliwice.

Gole strzelali: Afonso Sousa 5' 1-0 Filip Szymczak

Żółte kartki Lech Poznan: Afonso Sousa 7' Joel Pereira 70' Nika Kvekveskiri 76' Barry Douglas 82'

Żółte kartki Piast Gliwice: Alexandros Katranis 11' Grzegorz Tomasiewicz 72' Jakub Czerwiński 76' Michael Ameyaw 90'

Czerwone kartki Piast Gliwice:

Główny arbiter meczu to Tomasz Kwiatkowski, Poland. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Lech Poznan stanie naprzeciw Lechia Gdansk, następne spotkania z drużynami Widzew Łódź oraz Villarreal natomiast Piast Gliwice z Lechia Dzierżoniów. Następne mecze zagra z drużynami Miedz Legnica oraz Gornik Zabrze.

Fani futbolu śledzą ekscytujące starcia, które odbywają się w lidze Ekstraklasa. Interesujące piłkarskie zespoły oraz piłkarze tacy jak między innymi Afonso Sousa Alexandros Katranis nierzadko zapewniły fantastycznym kibicom wrażenia zapadające w pamięć. Walki pomiędzy drużynami ligowymi są zaciekłe, bardzo rzadko bywa definitywnie, iż widowiska przynudzają. Zdarzają się wyśmienite asysty i bramki, nieprzepisowe sytuacje na faul kończące się żółtą kartką, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Dlatego też warto śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek piłkarskich,oglądać wydarzenia piłkarskiej lubianej ligi Ekstraklasa oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli. Lech Poznan oraz Piast Gliwice i ich udział w lidze Ekstraklasa gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie live tych utalentowanych piłkarzy oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie, Stadion Poznań.