Lech Poznan kontra Widzew Łódź, wynik spotkania: 2-0

Lech Poznan kontra Widzew Łódź 2-0. W dniu 2022-09-04 15:30 na obiekcie sportowym Stadion Poznań odbył się znakomity mecz ligi Ekstraklasa kolejki 8. Na przeciw siebie stanęły Lech Poznan oraz Widzew Łódź.

Po pierwszej połowie meczu między Lech Poznan a Widzew Łódź wynik to 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-0.

Gole strzelali: João Amaral 80' 1-0 Mikael Ishak Mikael Ishak 81' 2-0 Giorgi Tsitaishvili

Żółte kartki Lech Poznan: Michał Skóraś 61'

Żółte kartki Widzew Łódź: Mateusz Żyro 43' Juliusz Letniowski 52'

Czerwone kartki Widzew Łódź:

Sędzią głównym tego spotkania był Damian Sylwestrzak, Poland. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Lech Poznan stanie naprzeciw Villarreal, następne spotkania z drużynami Pogon Szczecin oraz Austria Vienna a Widzew Łódź z Cracovia Krakow. Następne mecze zagra z drużynami Stal Mielec oraz Raków Częstochowa.

Wielu kibiców śledzi ekscytujące potyczki w lidze Ekstraklasa. Fascynujące zespoły futbolowe oraz piłkarze jak Michał Skóraś Mateusz Żyro często sprawiają wyborowym miłośnikom futbolu wiele zapierających dech w piersiach przeżyć. Walki między zawodnikami są zażarte, niezwykle rzadko bywa, że mecze nie są warte uwagi. Systematycznie obserwujemy nieczyste faule, widowiskowe asysty czy gole dodające dreszcz emocji z oglądanego widowiska. Dlatego więc warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli i oglądać spotkania piłkarskiej ligi Ekstraklasa oraz śledzić każdego dnia zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich. Udział takich lubianych drużyn jak Lech Poznan i Widzew Łódź z ligi Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wszechstronnych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na wspaniałym stadionie jak Stadion Poznań.