Spotkanie Pogon Szczecin kontra Lech Poznan, wynik 2-2

Pogon Szczecin kontra Lech Poznan zakończony wynikiem 2-2. Dnia 2022-09-11 13:00 na stadionie Stadion Miejski im. Floriana Krygiera rozegrał się mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 9 pomiędzy Pogon Szczecin a Lech Poznan.

Pierwsza połowa meczu między Pogon Szczecin a Lech Poznan zakończyła się wynikiem 1-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-2.

Gole strzelali: Sebastian Kowalczyk 8' 1-0 Mikael Ishak 20' 1-1 Michał Skóraś 48' 1-2 Mikael Ishak Kamil Drygas 90' 2-2

Żółte kartki Pogon Szczecin: Sebastian Kowalczyk 54' Konstantinos Triantafyllopoulos 56'

Żółte kartki Lech Poznan: Filip Szymczak 54' Barry Douglas 72' Antonio Milić 90' Barry Douglas 90'

Czerwone kartki Pogon Szczecin:

Czerwone kartki Lech Poznan: Barry Douglas 90'

Główny sędzia spotkania to Pawel Raczkowski, Poland. Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym spotkaniu Pogon Szczecin stawi czoła Cracovia Krakow, następne spotkania z drużynami Lechia Gdansk oraz Stal Mielec. Kolejno natomiast Lech Poznan zmierzy się z Austria Vienna. Następne mecze zagra z drużynami Warta Poznań oraz Legia Warszawa.

Oddani kibice futbolu śledzą potyczki w lidze Ekstraklasa. Fascynujące futbolowe zespoły oraz piłkarze tacy jak Sebastian Kowalczyk Filip Szymczak bardzo często zaserwowały własnym fanom wrażenia sięgające zenitu. Walki między zawodnikami ligowymi są zajadłe, niezwykle rzadko zdarza się koniec końców, że są to widowiska nudne. Obserwujemy bezwzględne sytuacje z faulem, książkowe asysty i bramki gwarantujące wyjątkowe wrażenia z meczu. Warto więc oglądać mecze futbolowe znanej ligi Ekstraklasa oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek piłkarskich. Uczestnictwo takich zespołów jak Pogon Szczecin oraz Lech Poznan z ligi Ekstraklasa gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych doświadczonych sportowców oraz ich zmagań na tak znamienitym stadionie jak Stadion Miejski im. Floriana Krygiera.