Dnia 2022-09-18 15:30 na obiekcie Stadion Poznań odbyło się spotkanie Warta Poznań vs Lech Poznan zakończone wynikiem 0-1

Po pierwszej połowie spotkania między Warta Poznań a Lech Poznan wynik to 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-1.

W dniu 2022-09-18 15:30 na stadionie Stadion Poznań odbył się mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 10 pomiędzy Warta Poznań a Lech Poznan.

Gole strzelali: Afonso Sousa 53' 0-1 Filip Szymczak

Żółte kartki Warta Poznań: Adam Zreľák 9' Kajetan Szmyt 86' Dimitrios Stavropoulos 90'

Żółte kartki Lech Poznan: Kristoffer Velde 39' Giorgi Tsitaishvili 62'

Czerwone kartki Warta Poznań:

Sędzią głównym tego spotkania był Daniel Stefanski, Poland. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Warta Poznań stawi czoła Slask Wroclaw, następne spotkania z drużynami Legia Warszawa oraz Jagiellonia. Kolejno natomiast Lech Poznan z Legia Warszawa. Następne mecze zagra z drużynami Hapoel Beer Sheva oraz Radomiak Radom.

Liczna grupa fanów z entuzjazmem śledzi starcia ligi Ekstraklasa. Uzdolnione zespoły futbolowe z ligi oraz zawodnicy jak Adam Zreľák Kristoffer Velde nieustannie gwarantują wyśmienitym kibicom wiele przeżyć. Stale obserwujemy nieprzepisowe faule kończące się żółtym kartonikiem, spektakularne sytuacje podbramkowe czy asysty, które dodają wyjątkowe wrażenia z meczu. Walki między graczami zdarzają się bardzo zaciekłe, nie często okazuje się jednoznacznie, że spotkania nas nudzą. Warto więc śledzić spotkania piłkarskiej znanej ligi Ekstraklasa oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli oraz przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych ligowych zmagań piłkarskich. Warta Poznań oraz Lech Poznan i ich udział w lidze Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że futbol to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie na żywo tych wybitnych sportowców oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie, Stadion Poznań.