Dnia 2022-10-01 15:30 odbyło się spotkanie Lech Poznan - Legia Warszawa zakończone wynikiem 0-0

Lech Poznan - Legia Warszawa, wynik końcowy 0-0. Dnia 2022-10-01 15:30 na obiekcie sportowym Stadion Poznań odbył się interesujący mecz ligi Ekstraklasa kolejki 11. Na przeciw siebie stanęły Lech Poznan oraz Legia Warszawa.

Po pierwszej połowie spotkania między Lech Poznan i Legia Warszawa wynik wynosił 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-0.

Gole strzelali:

Żółte kartki Lech Poznan: Mikael Ishak 51'

Żółte kartki Legia Warszawa: Artur Jędrzejczyk 17' Paweł Wszołek 27' Filip Mladenović 36' Maik Nawrocki 46' Rafał Augustyniak 58' Artur Jędrzejczyk 80'

Czerwone kartki Legia Warszawa: Artur Jędrzejczyk 80'

Główny sędzia spotkania - Piotr Lasyk, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu drużyna Lech Poznan stanie naprzeciw Hapoel Beer Sheva, następne spotkania z drużynami Radomiak Radom oraz Hapoel Beer Sheva natomiast Legia Warszawa zmierzy się z Warta Poznań. Następne mecze zagra z drużynami Wisla Plock oraz Wisla Plock.

Liczna grupa kibiców śledzi interesujące potyczki, które tyczą się ligi Ekstraklasa. Ciekawe zespoły piłkarskie z tejże ligi oraz piłkarze jak Mikael Ishak Artur Jędrzejczyk nieraz zagwarantowały pierwszorzędnym miłośnikom wrażenia sięgające zenitu. Systematycznie natrafiamy na wyjątkowe bramki czy asysty, nieprzepisowe sytuacje na faul kończące się pokazaniem czerwonej kartki, które dodają dreszcz emocji z oglądanego widowiska sportowego. Cieszące oko potyczki między piłkarzami bywają nader zajadłe, rzadko okazuje się definitywnie, że są to potyczki nudne. Serdecznie zachęcamy każdego kibica, aby przeglądać mecze piłkarskie pasjonującej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych. Uczestnictwo takich drużyn jak Lech Poznan i Legia Warszawa z ligi Ekstraklasa gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na wyjątkowym stadionie, Stadion Poznań.