Cracovia Krakow vs Lech Poznan, wynik spotkania - 0-0

Cracovia Krakow vs Lech Poznan wynik 0-0.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Cracovia Krakow oraz Lech Poznan wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-0.

Dnia 2022-10-23 15:30 na obiekcie sportowym Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego rozegrał się emocjonujący mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 14. Na przeciw siebie stanęły Cracovia Krakow oraz Lech Poznan.

Gole strzelali:

Żółte kartki Cracovia Krakow: Karol Knap 36' David Jablonsky 71'

Żółte kartki Lech Poznan: Joel Pereira 51' Alan Czerwiński 55' Afonso Sousa 90' Radosław Murawski 90'

Czerwone kartki Cracovia Krakow:

Sędzią głównym tego spotkania był Tomasz Kwiatkowski, Poland. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu Cracovia Krakow stawi czoła Zaglebie Lubin, następne spotkania z drużynami Jagiellonia oraz Wisla Plock. Kolejno natomiast Lech Poznan podejmie Austria Vienna. Następne mecze zagra z drużynami Raków Częstochowa oraz Villarreal.

Fani futbolu śledzą starcia, które startują w lidze Ekstraklasa. Interesujące futbolowe zespoły z tej ligi oraz zawodnicy jak Karol Knap Joel Pereira nieustannie serwują fantastycznym entuzjastom futbolu mnóstwo wrażeń. Wspaniałe walki pomiędzy zawodnikami ligowymi bywają zajadłe, bardzo rzadko bywa koniec końców, iż widowiska nudzą fana. Obserwujemy przepiękne gole i asysty, nieprzepisowe faule zapewniające wspaniałe wrażenia oraz przyjemność z meczu. Dlatego więc warto śledzić zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań futbolowych orazprzeglądać mecze futbolowe pasjonującej ligi Ekstraklasa oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli. Uczestnictwo takich zespołów jak Cracovia Krakow oraz Lech Poznan w lidze Ekstraklasa gwarantuje super emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie "live" tych wszechstronnych sportowców oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie, Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego.