Mecz między Lech Poznan i Raków Częstochowa dnia 2022-10-30 16:30: końcowy wynik 1-2

Lech Poznan vs Raków Częstochowa, wynik końcowy 1-2.

Pierwsza połowa meczu między Lech Poznan a Raków Częstochowa zakończyła się 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-2.

W dniu 2022-10-30 16:30 na stadionie Stadion Poznań rozegrał się znakomity mecz ligi Ekstraklasa kolejki 15. Zmierzyły się ze sobą Lech Poznan i Raków Częstochowa.

Gole strzelali: Patryk Kun 49' 0-1 Bartosz Nowak Michał Skóraś 67' 1-1 Fabian Piasecki 90' 1-2 Ivi López

Żółte kartki Lech Poznan: Ľubomír Šatka 8' Filip Szymczak 59' Mikael Ishak 85' Michał Skóraś 89' Filip Marchwiński 90' Artur Sobiech 90'

Żółte kartki Raków Częstochowa: Fran Tudor 73' Mateusz Wdowiak 89' Zoran Arsenić 90' Vladan Kovačević 90'

Czerwone kartki Raków Częstochowa:

Główny sędzia spotkania to Pawel Raczkowski, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu Lech Poznan stawi czoła Villarreal, następne spotkania z drużynami Korona Kielce i Jagiellonia. Kolejno natomiast Raków Częstochowa podejmie Wisla Plock. Następne mecze zagra z drużynami Pogon Szczecin i Zaglebie Lubin.

Liczni kibice z zaangażowaniem śledzą starcia, które dotyczą ligi Ekstraklasa. Liczące się piłkarskie drużyny z ligi i piłkarze jak Ľubomír Šatka Fran Tudor często sprawiają wyśmienitym fanom wiele emocji. Zapadające w pamięć zmagania między piłkarzami z ligi są nader zaciekłe, bardzo rzadko bywa definitywnie, iż są to potyczki statyczne. Bardzo często zdarzają się nieczyste sytuacje na faul, wspaniałe sytuacje podbramkowe oraz asysty zapewniające niesamowite przeżycia z meczu. Serdecznie zachęcamy każdego kibica, żeby być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach oraz śledzić wydarzenia piłkarskiej pasjonującej ligi Ekstraklasa i śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych. Lech Poznan oraz Raków Częstochowa i ich udział w lidze Ekstraklasa zapewnia super emocje oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych doświadczonych piłkarzy oraz spektakularnej walki między nimi na widowiskowym stadionie, Stadion Poznań.