Lech Poznan - Korona Kielce, wynik meczu 3-2

Lech Poznan - Korona Kielce wynik meczu 3-2. W dniu 2022-11-06 16:30 na stadionie Stadion Poznań rozegrał się znakomity mecz ligi Ekstraklasa kolejki 16 pomiędzy Lech Poznan a Korona Kielce.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Lech Poznan oraz Korona Kielce wynik to 1-0. Końcowy wynik spotkania to 3-2.

Gole strzelali: Mikael Ishak 41' 1-0 João Amaral 47' 2-0 Pedro Rebocho Jakub Łukowski 56' 2-1 Jacek Podgórski 79' 2-2 Filip Szymczak 90' 3-2 Alan Czerwiński

Żółte kartki Lech Poznan: João Amaral 52'

Żółte kartki Korona Kielce: Dalibor Takáč 36' Miłosz Trojak 39' Saša Balić 73' Marcin Szpakowski 89'

Czerwone kartki Korona Kielce:

Główny sędzia spotkania - Bartosz Frankowski, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Lech Poznan zmierzy się już z Jagiellonia, następne spotkania z drużynami Stal Mielec oraz Miedz Legnica natomiast Korona Kielce zmierzy się z Widzew Łódź. Następne mecze zagra z drużynami Legia Warszawa oraz Cracovia Krakow.

W dzisiejszych czasach fani śledzą ekscytujące poczynania, które odbywają się w lidze Ekstraklasa. Fascynujące piłkarskie zespoły oraz piłkarze tacy jak m.in. João Amaral Dalibor Takáč nieustannie serwują wyborowym miłośnikom emocje z najwyższej półki. Obserwujemy nieprzepisowe sytuacje z faulem, idealne gole czy asysty, które dodają pikanterii całemu widowisku. Walki pomiędzy drużynami bywają zagorzałe, nie często zdarza się, że widowiska nudzą. Gorąco zachęcamy każdego z kibiców, żeby przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów oraz przeglądać mecze piłkarskie emocjonującej ligi Ekstraklasa. Udział takich popularnych drużyn jak Lech Poznan oraz Korona Kielce z ligi Ekstraklasa zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie live tych doświadczonych sportowców oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie, Stadion Poznań.