Mecz Jagiellonia vs Lech Poznan, wynik 1-2

W dniu 2022-11-12 16:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski odbył się emocjonujący mecz ligi Ekstraklasa kolejki Regular Season - 17 pomiędzy Jagiellonia a Lech Poznan.

Po pierwszej połowie spotkania między Jagiellonia a Lech Poznan wynik wynosił 1-1. Końcowy wynik spotkania to 1-2.

Gole strzelali: M. Ishak 45' 0-1 R. Murawski M. Skrzypczak 45' 1-1 Jesús Imaz F. Szymczak 90' 1-2 M. Ishak

Żółte kartki Jagiellonia: Wojciech Łaski 38' Nené 45'

Żółte kartki Lech Poznan: Michał Skóraś 25' Alan Czerwiński 53'

Czerwone kartki Jagiellonia:

Sędzią głównym tego spotkania był Daniel Stefanski, Poland. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Jagiellonia stanie naprzeciw Piast Gliwice, następne spotkania z drużynami Widzew Łódź i Pogon Szczecin natomiast Lech Poznan z Stal Mielec. Następne mecze zagra z drużynami Miedz Legnica i Miedz Legnica.

W dzisiejszych czasach oddani fani futbolu z entuzjazmem śledzą niezwykle fascynujące poczynania w lidze Ekstraklasa. Liczące się futbolowe zespoły z ligi i piłkarze jak Wojciech Łaski Michał Skóraś nieustannie sprawiają wspaniałym entuzjastom futbolu mnóstwo wspaniałych przeżyć. Obserwujemy bezlitosne sytuacje z faulem, zapadające w pamięć asysty oraz bramki, które zapewniają pikanterii całemu widowisku. Potyczki między drużynami są bardzo zaciekłe, nie często bywa, że są to potyczki statyczne. Z tego względu warto przeglądać mecze futbolowe emocjonującej ligi Ekstraklasa, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach i śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów piłkarskich. Udział takich popularnych zespołów jak Jagiellonia i Lech Poznan z ligi Ekstraklasa zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wybitnych sportowców i widowiskowej walki między nimi na pamiętnym stadionie, Stadion Miejski.