Mecz między Wisla Plock i Lech Poznan zakończony wynikiem 0-1 dnia 2023-02-11 16:30 na stadionie Stadion im. Kazimierza Górskiego

Wisla Plock - Lech Poznan, wynik końcowy 0-1. Dnia 2023-02-11 16:30 na obiekcie sportowym Stadion im. Kazimierza Górskiego odbył się mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 20 pomiędzy Wisla Plock a Lech Poznan.

Po pierwszej połowie spotkania między Wisla Plock a Lech Poznan wynik wynosił 0-1. Końcowy wynik spotkania to 0-1.

Gole strzelali: Radosław Murawski 20' 0-1

Żółte kartki Wisla Plock: Kristián Vallo 32' Adam Chrzanowski 34' Steve Kapuadi 58'

Żółte kartki Lech Poznan: Jesper Karlström 51' Radosław Murawski 52' Alan Czerwiński 78' Bartosz Salamon 87'

Czerwone kartki Wisla Plock: Jakub Rzeźniczak 71'

Sędzią głównym tego spotkania był Malec Pawel, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Wisla Plock stawi czoła Miedz Legnica, następne spotkania z drużynami Pogon Szczecin i Korona Kielce natomiast Lech Poznan zmierzy się z Bodo/Glimt. Następne mecze zagra z drużynami Zaglebie Lubin i Bodo/Glimt.

Liczni kibice śledzą niezwykle interesujące starcia w lidze Ekstraklasa. Złożone z utalentowanych napastników/obrońców zespoły piłkarskie i zawodnicy jak Kristián Vallo Jesper Karlström raz za razem sprawiają wyśmienitym kibicom emocje zapadające w pamięć. Potyczki między piłkarzami z ligi bywają bardzo zagorzałe, nie często zdarza się jednoznacznie, iż są to potyczki usypiające. Natrafiamy na brutalne sytuacje na faul zakończone bardzo często czerwonym kartonikiem, spektakularne gole czy asysty, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zachęcamy każdego z kibiców, aby śledzić zapowiedzi nadchodzących ligowych potyczek futbolowych oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i oglądać wydarzenia piłkarskiej znanej ligi Ekstraklasa. Uczestnictwo takich lubianych zespołów jak Wisla Plock oraz Lech Poznan z ligi Ekstraklasa zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wybitnych sportowców oraz widowiskowej walki między nimi na wyjątkowym stadionie, Stadion im. Kazimierza Górskiego.