Na obiekcie Stadion Poznań miało miejsce spotkanie Lech Poznan vs Zaglebie Lubin zakończone wynikiem 1-2

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy Lech Poznan a Zaglebie Lubin wynik wynosił 1-2. Końcowy wynik spotkania to 1-2.

W dniu 2023-02-19 14:00 na stadionie Stadion Poznań rozegrał się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 21. Na przeciw siebie stanęły Lech Poznan oraz Zaglebie Lubin.

Gole strzelali: Dawid Kurminowski 23' 0-1 Damjan Bohar Łukasz Łakomy 35' 0-2 Damjan Bohar Artur Sobiech 45' 1-2 Afonso Sousa

Żółte kartki Lech Poznan: Kristoffer Velde 25' Adriel D'Avila Ba Loua 33' Mikael Ishak 88'

Żółte kartki Zaglebie Lubin: Marko Poletanović 51' Mateusz Grzybek 69' Rafał Adamski 90' Tomasz Pieńko 90'

Czerwone kartki Zaglebie Lubin:

Główny arbiter spotkania - Lukasz Kuzma, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Lech Poznan stanie naprzeciw Bodo/Glimt, następne spotkania z drużynami Slask Wroclaw oraz Lechia Gdansk. Kolejno natomiast Zaglebie Lubin z Miedz Legnica. Następne mecze zagra z drużynami Radomiak Radom oraz Pogon Szczecin.

Wielu kibiców z entuzjazmem śledzi interesujące potyczki, które tyczą się ligi Ekstraklasa. Ciekawe drużyny futbolowe oraz zawodnicy tacy jak Kristoffer Velde Marko Poletanović częstokroć zaserwowały wspaniałym kibicom mnóstwo wspaniałych przeżyć. Nieustannie zdarzają się widowiskowe asysty czy gole, brutalne faule kończące się pokazaniem czerwonego kartonika gwarantujące wyjątkowe wrażenia z meczu. Przyciągające uwagę zmagania pomiędzy drużynami zdarzają się zajadłe, nie często okazuje się, że są to widowiska mało interesujące. Warto więc przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek piłkarskich, przeglądać mecze futbolowe profesjonalnej ligi Ekstraklasa oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. Uczestnictwo takich zespołów jak Lech Poznan i Zaglebie Lubin z ligi Ekstraklasa zapewnia super wrażenia i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na wyjątkowym stadionie, Stadion Poznań.