Spotkanie Widzew Łódź kontra Lech Poznan dnia 2023-03-19 16:30 na stadionie Stadion Miejski Widzewa Łódź - 1-2

Pierwsza połowa spotkania między Widzew Łódź oraz Lech Poznan zakończyła się 0-0. Końcowy wynik spotkania to 1-2.

W dniu 2023-03-19 16:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski Widzewa Łódź rozegrał się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 25. Na przeciw siebie stanęły Widzew Łódź oraz Lech Poznan.

Gole strzelali: Bartłomiej Pawłowski 71' 1-0 Patryk Stępiński Filip Marchwiński 73' 1-1 Nika Kvekveskiri Kristoffer Velde 78' 1-2 Joel Pereira

Żółte kartki Widzew Łódź: Marek Hanousek 18' Andrejs Cigaņiks 90'

Żółte kartki Lech Poznan: Jesper Karlström 57' Filip Szymczak 63'

Czerwone kartki Widzew Łódź:

Sędzią głównym tego spotkania był Szymon Marciniak, Poland. Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Widzew Łódź zmierzy się już z Cracovia Krakow, następne spotkania z drużynami Stal Mielec oraz Raków Częstochowa. Kolejno natomiast Lech Poznan zmierzy się z Pogon Szczecin. Następne mecze zagra z drużynami Warta Poznań oraz Fiorentina.

Mnóstwo fanów futbolu śledzi starcia, które dotyczą ligi Ekstraklasa. Uzdolnione zespoły piłkarskie z ligi oraz zawodnicy tacy jak m.in. Marek Hanousek Jesper Karlström raz za razem zaserwowały fantastycznym fanom wrażenia zapadające w pamięć. Bardzo często obserwujemy zapadające w pamięć asysty oraz sytuacje podbramkowe, nieprzepisowe faule zakończone pokazaniem czerwonego kartonika, które dodają wyjątkowe przeżycia oraz przyjemność z meczu. Interesujące potyczki między zawodnikami ligowymi bywają bezkompromisowe, nie często okazuje się, że mecze nas nudzą. Gorąco zachęcamy, żeby być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz śledzić wydarzenia piłkarskiej ligi Ekstraklasa oraz śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych emocjonujących zmagań piłkarskich. Widzew Łódź oraz Lech Poznan oraz ich udział w lidze Ekstraklasa gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie "live" tych utalentowanych piłkarzy oraz ich zmagań na znamienitym stadionie jak Stadion Miejski Widzewa Łódź.