Mecz Lech Poznan kontra Pogon Szczecin zakończony wynikiem 2-2 dnia 2023-04-02 15:30 na obiekcie Stadion Poznań

Lech Poznan kontra Pogon Szczecin, wynik 2-2. W dniu 2023-04-02 15:30 na stadionie Stadion Poznań rozegrał się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 26. Na przeciw siebie stanęły Lech Poznan oraz Pogon Szczecin.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Lech Poznan a Pogon Szczecin wynik wynosił 1-1. Końcowy wynik spotkania to 2-2.

Gole strzelali: Jesper Karlström 26' 1-0 Mikael Ishak 40' 2-0 Kamil Grosicki 45' 2-1 Alexander Gorgon 63' 2-2 Sebastian Kowalczyk Mikael Ishak 65' 3-2

Żółte kartki Lech Poznan: Michał Skóraś 90'

Żółte kartki Pogon Szczecin: Luka Zahović 7' Konstantinos Triantafyllopoulos 39' Leonardo Koutris 83' Damian Dąbrowski 86'

Czerwone kartki Pogon Szczecin:

Sędzią głównym tego spotkania był Pawel Raczkowski, Poland. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu Lech Poznan stanie naprzeciw Warta Poznań, następne spotkania z drużynami Fiorentina oraz Legia Warszawa a Pogon Szczecin zmierzy się z Cracovia Krakow. Następne mecze zagra z drużynami Lechia Gdansk oraz Stal Mielec.

Fani piłki nożnej z entuzjazmem śledzą bardzo interesujące potyczki, które odbywają się w lidze Ekstraklasa. Liczące się piłkarskie drużyny z ligi oraz piłkarze jak Michał Skóraś Luka Zahović systematycznie gwarantują kapitalnym fanom mnóstwo wspaniałych wrażeń. Zdarzają się efektowne asysty i bramki, nieprzepisowe faule kończące się bardzo często żółtą kartką, które dodają dreszcz emocji z oglądanego widowiska futbolowego. Walki pomiędzy graczami ligowymi zdarzają się nader zagorzałe, nie często bywa, iż mecze męczą fana. Dlatego więc warto przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz przeglądać wydarzenia piłkarskiej znakomitej ligi Ekstraklasa. Lech Poznan i Pogon Szczecin jak ich udział w Ekstraklasa zapewnia super wrażenia i sprawia, iż futbol to rywalizacja na najwyższym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na znamienitym stadionie jak Stadion Poznań.