Spotkanie pomiędzy Lech Poznan i Warta Poznań zakończone wynikiem 2-0 dnia 2023-04-08 18:00 na stadionie Stadion Poznań

Lech Poznan vs Warta Poznań, wynik 2-0. Dnia 2023-04-08 18:00 na obiekcie sportowym Stadion Poznań odbył się znakomity mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 27. Na przeciw siebie stanęły Lech Poznan i Warta Poznań.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Lech Poznan a Warta Poznań zakończyła się 1-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-0.

Gole strzelali: M. Skóraś 34' 1-0 M. Skóraś 88' 2-0 M. Ishak

Żółte kartki Lech Poznan: Nika Kvekveskiri 56'

Żółte kartki Warta Poznań: Michał Kopczyński 61' Dimitrios Stavropoulos 79'

Czerwone kartki Warta Poznań:

Główny sędzia meczu to Daniel Stefanski, Poland. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu Lech Poznan stawi czoła Fiorentina, następne spotkania z drużynami Legia Warszawa i Fiorentina. Kolejno natomiast Warta Poznań podejmie Slask Wroclaw. Następne mecze zagra z drużynami Legia Warszawa i Jagiellonia.

Coraz częściej zauważamy, że fani piłki nożnej z zaangażowaniem śledzą interesujące potyczki, które tyczą się ligi Ekstraklasa. Interesujące drużyny futbolowe i zawodnicy jak Nika Kvekveskiri Michał Kopczyński stale gwarantują pierwszorzędnym kibicom wiele emocji. Regularnie zdarzają się przepiękne sytuacje podbramkowe oraz asysty, ostre faule, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska. Interesujące walki pomiędzy graczami bywają zajadłe, nie często bywa, że mecze nas nudzą. Zachęcamy każdego z kibiców, aby oglądać mecze futbolowe emocjonującej ligi Ekstraklasa oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek piłkarskich. Lech Poznan oraz Warta Poznań oraz ich udział w Ekstraklasa zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych doświadczonych piłkarzy oraz ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Stadion Poznań.