Radomiak Radom - Lech Poznan, wynik meczu 1-1

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Radomiak Radom a Lech Poznan wynik to 1-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

W dniu 2023-04-24 17:00 na stadionie Stadion Lekkoatletyczno-Piłkarski im. Marszałka Józefa Piłsudskiego rozegrał się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 29 pomiędzy Radomiak Radom a Lech Poznan.

Gole strzelali: Leonardo Rocha 9' 1-0 R. Alves A. Sobiech 84' 1-1

Żółte kartki Radomiak Radom: Christos Donis 28' Leonardo Rocha 34' Luís Machado 63'

Żółte kartki Lech Poznan: Alan Czerwiński 38' Filip Dagerstål 61' Barry Douglas 89'

Czerwone kartki Radomiak Radom:

Główny arbiter meczu - Tomasz Kwiatkowski, Poland. Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Radomiak Radom zmierzy się już z Piast Gliwice, następne spotkania z drużynami Warta Poznań i Widzew Łódź. Kolejno natomiast Lech Poznan podejmie Cracovia Krakow. Następne mecze zagra z drużynami Raków Częstochowa i Korona Kielce.

Oddani fani śledzą pasjonujące poczynania, które startują w lidze Ekstraklasa. Liczące się futbolowe zespoły z ligi i piłkarze jak Christos Donis Alan Czerwiński nieustannie serwują wyborowym entuzjastom mnóstwo niezapomnianych przeżyć. Zapadające w pamięć walki pomiędzy drużynami ligowymi są zajadłe, niezwykle rzadko zdarza się ostatecznie, że zmagania nas nudzą. Systematycznie natrafiamy na ostre sytuacje z faulem kończące się bardzo często pokazaniem czerwonej kartki, wyśmienite asysty czy bramki, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Dlatego też warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i oglądać widowiska sportowe znanej ligi Ekstraklasa i przeglądać zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich. Radomiak Radom i Lech Poznan i ich udział w lidze Ekstraklasa zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na widowiskowym stadionie, Stadion Lekkoatletyczno-Piłkarski im. Marszałka Józefa Piłsudskiego.