Dnia 2023-05-14 15:30 odbyło się spotkanie między Raków Częstochowa i Lech Poznan - 0-2

Pierwsza część spotkania między Raków Częstochowa oraz Lech Poznan zakończyła się 0-1. Końcowy wynik spotkania to 0-2.

Dnia 2023-05-14 15:30 na stadionie Miejski Stadion Piłkarski Raków rozegrał się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 32. Zmierzyły się Raków Częstochowa i Lech Poznan.

Gole strzelali: Filip Marchwiński 32' 0-1 Nika Kvekveskiri Kristoffer Velde 73' 0-2

Żółte kartki Raków Częstochowa: Ben Lederman 46'

Żółte kartki Lech Poznan: Jesper Karlström 46' Artur Sobiech 90'

Czerwone kartki Raków Częstochowa:

Główny sędzia spotkania - Daniel Stefanski, Poland. Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Raków Częstochowa stawi czoła Wisla Plock, następne spotkania z drużynami Zaglebie Lubin i Legia Warszawa. Kolejno natomiast Lech Poznan z Korona Kielce. Następne mecze zagra z drużynami Jagiellonia i .

Fani piłki nożnej z dużym zapałem śledzą poczynania w lidze Ekstraklasa. Ciekawe zespoły futbolowe z tej ligi i zawodnicy tacy jak Ben Lederman Jesper Karlström nierzadko zagwarantowały wspaniałym entuzjastom wiele zapierających dech w piersiach emocji. Cieszące oko walki między drużynami ligowymi okazują się zażarte, nie często okazuje się, że mecze przynudzają. Stale zdarzają się brutalne faule, niezwykłe asysty oraz bramki dodające wyjątkowe wrażenia oraz przyjemność z meczu. Warto więc być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz śledzić wydarzenia piłkarskiej popularnej ligi Ekstraklasa i śledzić codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych ligowych meczów futbolowych. Udział takich legendarnych zespołów jak Raków Częstochowa oraz Lech Poznan z ligi Ekstraklasa gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie "live" tych uzdolnionych piłkarzy oraz widowiskowej walki między nimi na pamiętnym stadionie jak Miejski Stadion Piłkarski Raków.