Lech Poznan kontra Jagiellonia, wynik spotkania: 2-0

Lech Poznan kontra Jagiellonia zakończony wynikiem 2-0.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy Lech Poznan a Jagiellonia wynik to 1-0. Końcowy wynik spotkania to 2-0.

W dniu 2023-05-27 15:30 na stadionie Stadion Poznań rozegrał się znakomity mecz ligi Ekstraklasa kolejki 34. Na przeciw siebie stanęły Lech Poznan oraz Jagiellonia.

Gole strzelali: A. Sobiech 29' 1-0 F. Dagerstål Ľ. Šatka 56' 2-0 R. Murawski

Żółte kartki Lech Poznan: Joel Pereira 34' Radosław Murawski 78'

Żółte kartki Jagiellonia: Taras Romanczuk 31' Aurelien Nguiamba 36' Bojan Nastić 54' Israel Puerto 66' Israel Puerto 89'

Czerwone kartki Jagiellonia: Israel Puerto 89'

Główny sędzia spotkania to Szymon Marciniak, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu Lech Poznan stawi czoła , następne spotkania z drużynami oraz . Kolejno natomiast Jagiellonia z . Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Wierni kibice piłki nożnej śledzą potyczki ligi Ekstraklasa. Interesujące zespoły futbolowe z ligi oraz piłkarze jak Joel Pereira Taras Romanczuk systematycznie serwują fantastycznym miłośnikom piłki nożnej mnóstwo emocji. Walki pomiędzy zawodnikami z ligi okazują się niezwykle zajadłe, nie często bywa, że spotkania nudzą kibica. Zdarzają się bezwzględne sytuacje na faul, spektakularne asysty oraz bramki zapewniające pikanterii całemu widowisku. Gorąco zachęcamy, żeby śledzić spotkania sportowe popularnej ligi Ekstraklasa, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz śledzić zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań piłkarskich. Udział takich znanych drużyn jak Lech Poznan i Jagiellonia z ligi Ekstraklasa zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych doświadczonych piłkarzy i ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Stadion Poznań.