LECH POZAŃ - STRONA KIBICÓW

Mecz Lech Poznan - Warta Poznań, wynik 2-0

Na obiekcie Enea Stadion dnia 2024-03-15 19:30 miało miejsce spotkanie Lech Poznan vs Warta Poznań - wynik 2-0

W ostatnim meczu Ekstraklasy drużyny Lech Poznań i Warta Poznań zmierzyły się na Enea Stadion. Mecz, który odbył się 15 marca o godzinie 19:30, zakończył się zwycięstwem Lecha 2-0. Pomimo braku goli w pierwszej połowie, obie drużyny zaprezentowały wysoki poziom gry, jednak to gospodarze okazali się skuteczniejsi, zdobywając bramki po przerwie.

Mecz pomiędzy Gornik Zabrze vs Lech Poznan, wynik 0-0

Mecz Gornik Zabrze kontra Lech Poznan, wynik końcowy 0-0

W środowy wieczór na Stadionie im. Ernesta Pohla odbył się zacięty pojedynek pomiędzy drużynami Gornik Zabrze i Lech Poznań. Mimo zażartej walki obu ekip, ostatecznie na tablicy wyników widniał remis 0-0. Mecz ten miał miejsce 9 marca 2024 roku o godzinie 19:00 w ramach 24. kolejki Ekstraklasy. Choć emocje sięgały zenitu, żadna z drużyn nie zdołała pokonać bramkarza rywala, pozostawiając kibiców z napięciem czekającymi na kolejne spotkania ligowe.

Mecz pomiędzy Raków Częstochowa kontra Lech Poznan wynik 4-0

Raków Częstochowa vs Lech Poznan, wynik meczu 4-0

Wczorajszy mecz piłkarski pomiędzy drużynami Raków Częstochowa i Lech Poznań okazał się bezapelacyjną dominacją gospodarzy. Na Miejskim Stadionie Piłkarskim Raków padł wynik 4-0 na korzyść Rakowa, który już do przerwy prowadził 3-0. Mecz odbył się w ramach 23. kolejki Ekstraklasy, a widowisko miało miejsce 3 marca 2024 roku o godzinie 16:30. To był wieczór, który na długo pozostanie w pamięci kibiców obu drużyn.

Mecz pomiędzy Lech Poznan vs Slask Wroclaw, wynik 0-0

Mecz Lech Poznan vs Slask Wroclaw dnia 2024-02-24 16:30 na obiekcie Enea Stadion - wynik 0-0

W dniu 24 lutego 2024 roku na Enea Stadion odbył się zacięty mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Lech Poznań i Śląsk Wrocław. Pomimo zażartej walki na boisku, żadnej z ekip nie udało się zdobyć bramki, co ostatecznie zaowocowało remisem 0-0. Spotkanie to było częścią 22. kolejki Ekstraklasy, a emocje trwały do ostatniego gwizdka sędziego o godzinie 16:30 czasu lokalnego.

Jagiellonia - Lech Poznan 1-2

Spotkanie Jagiellonia kontra Lech Poznan zakończone wynikiem 1-2

W sobotnie popołudnie na Stadionie Miejskim odbył się pasjonujący mecz pomiędzy drużynami Jagiellonii i Lecha Poznań. Zawodnicy zaprezentowali wysoki poziom futbolu, jednak to goście z Poznania wyszli zwycięsko z tego starcia, pokonując gospodarzy 2-1. Wynik na przerwę wskazywał na wyraźną przewagę Lecha (0-2), a ostateczne rozstrzygnięcie padło po pełnych emocji 90 minutach, co sprawiło, że kibice do samego końca byli w napięciu. Mecz odbył się 2 dni temu, 17 lutego 2024 roku o godzinie 16:30, w ramach 21 kolejki Ekstraklasy.

Lech Poznan vs Zaglebie Lubin, wynik końcowy 2-0

Spotkanie Lech Poznan kontra Zaglebie Lubin zakończone wynikiem 2-0 dnia 2024-02-10 19:00 na stadionie Enea Stadion

W miniony czwartek, 10 lutego o godzinie 19:00 na Enea Stadion odbył się zmagający mecz w ramach 20. kolejki Ekstraklasy pomiędzy Lechem Poznań a Zagłębiem Lubin. Po dynamicznej rywalizacji, Lech Poznań zakończył spotkanie zwycięstwem 2-0, zdobywając bramkę jeszcze przed przerwą, ustalając wynik na 1-0 w tym momencie.

Radomiak Radom - Lech Poznan 2-2

Mecz między Radomiak Radom oraz Lech Poznan zakończony wynikiem 2-2 na stadionie Stadion im. Braci Czachorów dnia 2023-12-16 19:00

W ostatnim spotkaniu Ekstraklasy drużyny Radomiak Radom oraz Lech Poznań podzieliły się punktami, remisując 2-2. Mecz odbył się na stadionie im. Braci Czachorów, a wynik na przerwę wskazywał prowadzenie Lecha 1-0. To był mecz pełen emocji i nieoczekiwanych zwrotów akcji, który na pewno zapadnie w pamięci kibiców obu drużyn.

Mecz pomiędzy Lech Poznan - Piast Gliwice 0-1

Spotkanie Lech Poznan kontra Piast Gliwice zakończone wynikiem 0-1 na obiekcie Enea Stadion dnia 2023-12-10 11:30

W meczu 18. kolejki Ekstraklasy Lech Poznań zmierzył się z Piastem Gliwice na Enea Stadion. Mecz zakończył się zwycięstwem Piasta Gliwice 1-0, pomimo że wynik na przerwę pozostawał na remisie 0-0. Spotkanie odbyło się 10 grudnia 2023 roku o godzinie 11:30.

Mecz pomiędzy Korona Kielce vs Lech Poznan, wynik końcowy 0-1

Korona Kielce - Lech Poznan, wynik meczu - 0-1

W dniu 2 grudnia 2023 roku na Suzuki Arena odbył się mecz piłkarski pomiędzy drużynami Korona Kielce i Lech Poznań. Było to spotkanie 17. kolejki Ekstraklasy, które zakończyło się zwycięstwem Lecha Poznań 1-0. Pomimo wyrównanej pierwszej połowy, bramka padła dopiero w drugiej części gry, ustalając ostateczny wynik.