Lech Poznan vs Radomiak Radom, wynik spotkania 1-0

Pierwsza połowa meczu między Lech Poznan a Radomiak Radom zakończyła się 1-0. Końcowy wynik meczu to 1-0.

Dnia 2022-10-09 15:30 na stadionie Stadion Poznań rozegrał się mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 12 pomiędzy Lech Poznan a Radomiak Radom.

Gole strzelali: G. Tsitaishvili 12' 1-0 Afonso Sousa

Żółte kartki Lech Poznan: Jesper Karlström 25' Afonso Sousa 72' Nika Kvekveskiri 90' Giorgi Tsitaishvili 90' Kristoffer Velde 90'

Żółte kartki Radomiak Radom: Leândro 77' Gabriel Kobylak 78'

Czerwone kartki Radomiak Radom:

Główny sędzia meczu - Daniel Stefanski, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Lech Poznan zmierzy się już z Hapoel Beer Sheva, następne spotkania z drużynami Gornik Zabrze i Slask Wroclaw a Radomiak Radom zmierzy się z Slask Wroclaw. Następne mecze zagra z drużynami Zawisza Bydgoszcz i Piast Gliwice.

W dzisiejszych czasach wierni fani śledzą potyczki w lidze Ekstraklasa. Ciekawe drużyny futbolowe i zawodnicy jak Jesper Karlström Leândro stale zapewniają kapitalnym sympatykom wrażenia z najwyższej półki. Obserwujemy efektowne asysty oraz sytuacje podbramkowe, brutalne faule zakończone pokazaniem żółtej kartki, które dodają smaczku całemu wydarzeniu. Przyciągające uwagę walki między zawodnikami są zagorzałe, rzadko okazuje się koniec końców, że są to zmagania nużące. Zachęcamy, żeby śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych ioglądać spotkania piłkarskie wyjątkowej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Lech Poznan i Radomiak Radom jak ich udział w lidze Ekstraklasa zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych doświadczonych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na historycznym stadionie, Stadion Poznań.