Mecz Korona Kielce - Lech Poznan na stadionie Suzuki Arena dnia 2023-05-19 18:30: 0-3

Pierwsza część spotkania między Korona Kielce oraz Lech Poznan zakończyła się 0-1. Końcowy wynik spotkania to 0-3.

Dnia 2023-05-19 18:30 na stadionie Suzuki Arena odbył się emocjonujący mecz ligi Ekstraklasa kolejki 33. Na przeciw siebie stanęły Korona Kielce i Lech Poznan.

Gole strzelali: K. Velde 33' 0-1 M. Skóraś F. Marchwiński 53' 0-2 K. Velde K. Velde 56' 0-3 M. Skóraś

Żółte kartki Korona Kielce:

Żółte kartki Lech Poznan: Radosław Murawski 2'

Czerwone kartki Korona Kielce:

Sędzią głównym tego spotkania był Piotr Lasyk, Poland. Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W kolejnym meczu Korona Kielce stawi czoła Widzew Łódź, następne spotkania z drużynami Jagiellonia i . Kolejno natomiast Lech Poznan z . Następne mecze zagra z drużynami i .

Kibice śledzą fascynujące starcia ligi Ekstraklasa. Fascynujące piłkarskie zespoły z tejże ligi i zawodnicy jak Radosław Murawski częstokroć zagwarantowały wyborowym fanom wiele niesamowitych przeżyć. Ustawicznie natrafiamy na wyśmienite asysty czy sytuacje podbramkowe, bezlitosne faule, które zapewniają smaczku całemu wydarzeniu. Wspaniałe potyczki między drużynami piłkarskimi bywają nieustępliwe, nie często bywa koniec końców, że spotkania przynudzają. Dlatego więc warto przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych potyczek futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i oglądać mecze piłkarskie popularnej ligi Ekstraklasa. Korona Kielce oraz Lech Poznan jak ich udział w Ekstraklasa zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie live tych wybitnych sportowców oraz ich zmagań na znamienitym stadionie, Suzuki Arena.