Mecz Lech Poznan - Stal Mielec na obiekcie Stadion Poznań dnia 2022-07-16 13:00: wynik 0-2

Lech Poznan - Stal Mielec, wynik 0-2.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy Lech Poznan i Stal Mielec wynik to 0-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-2.

W dniu 2022-07-16 13:00 na obiekcie sportowym Stadion Poznań rozegrał się mecz ligi Ekstraklasa kolejki - 1. Na przeciw siebie stanęły Lech Poznan oraz Stal Mielec.

Gole strzelali: P. Wlazło 14' 0-1 M. Matras M. Domański 64' 0-2 P. Maj

Żółte kartki Lech Poznan: Maksymilian Pingot 45'

Żółte kartki Stal Mielec: Piotr Wlazło 40'

Czerwone kartki Stal Mielec:

Sędzią głównym tego spotkania był Damian Kos, Poland. Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W kolejnym meczu Lech Poznan stanie naprzeciw Dinamo Batumi, następne spotkania z drużynami Wisla Plock oraz Zaglebie Lubin. Kolejno natomiast Stal Mielec z Raków Częstochowa. Następne mecze zagra z drużynami Cracovia Krakow oraz Gornik Zabrze.

Wierni kibice futbolu śledzą potyczki, które dotyczą ligi Ekstraklasa. Utalentowane futbolowe zespoły z tejże ligi oraz piłkarze jak Maksymilian Pingot Piotr Wlazło nieustannie sprawiają kapitalnym sympatykom wiele emocji. Natrafiamy na bezwzględne sytuacje na faul, przechodzące do historii sytuacje podbramkowe i asysty dodające wspaniałe wrażenia i przyjemność z meczu. Niesamowite walki pomiędzy piłkarzami bywają zażarte, nie często okazuje się, że są to mecze statyczne. Z tego powodu warto oglądać spotkania piłkarskiej znanej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz śledzić codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych. Uczestnictwo takich lubianych zespołów jak Lech Poznan i Stal Mielec w lidze Ekstraklasa gwarantuje super wrażenia i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie live tych utalentowanych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie, Stadion Poznań.