Mecz Piast Gliwice - Lech Poznan zakończony wynikiem 1-1

Pierwsza część spotkania pomiędzy Piast Gliwice i Lech Poznan zakończyła się wynikiem 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-1.

Dnia 2023-03-12 14:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski odbył się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 24. Zmierzyły się ze sobą Piast Gliwice oraz Lech Poznan.

Gole strzelali: Patryk Dziczek 64' 1-0 Michał Chrapek 64' 2-0 Nika Kvekveskiri 90' 2-1

Żółte kartki Piast Gliwice: Ariel Mosór 89' Arkadiusz Pyrka 89'

Żółte kartki Lech Poznan: Michał Skóraś 45' Michal Gurgul 77' Joel Pereira 88'

Czerwone kartki Piast Gliwice:

Główny sędzia meczu to Daniel Stefanski, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Piast Gliwice stawi czoła Miedz Legnica, następne spotkania z drużynami Gornik Zabrze oraz Slask Wroclaw a Lech Poznan z Djurgardens IF. Następne mecze zagra z drużynami Widzew Łódź oraz Pogon Szczecin.

Liczna grupa kibiców z zapałem śledzi starcia, które tyczą się ligi Ekstraklasa. Mocne piłkarskie zespoły oraz zawodnicy tacy jak Ariel Mosór Michał Skóraś wielokrotnie zapewniły fantastycznym fanom wrażenia zapadające w pamięć. Interesujące potyczki pomiędzy drużynami są bardzo zaciekłe, rzadko zdarza się ostatecznie, że są to widowiska mało interesujące. Zdarzają się nieprzepisowe faule kończące się pokazaniem żółtego kartonika, spektakularne sytuacje podbramkowe i asysty, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Z tego powodu warto przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących zmagań piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli oraz oglądać wydarzenia piłkarskiej znanej ligi Ekstraklasa. Udział takich drużyn jak Piast Gliwice i Lech Poznan z ligi Ekstraklasa zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie live tych wszechstronnych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie jak Stadion Miejski.