Mecz między Legia Warszawa oraz Lech Poznan zakończony wynikiem 2-2 na obiekcie Stadion Miejski Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego

Pierwsza połowa meczu między Legia Warszawa a Lech Poznan zakończyła się 1-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-2.

W dniu 2023-04-16 15:30 na stadionie Stadion Miejski Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego odbył się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 28. Zmierzyły się Legia Warszawa oraz Lech Poznan.

Gole strzelali: Tomáš Pekhart 13' 1-0 Paweł Wszołek Afonso Sousa 47' 1-1 Afonso Sousa 69' 1-2 Alan Czerwiński Paweł Wszołek 87' 2-2 Maciej Rosołek

Żółte kartki Legia Warszawa: Ernest Muçi 45' Artur Jędrzejczyk 59'

Żółte kartki Lech Poznan: Antonio Milić 59' Kristoffer Velde 61' Adriel D'Avila Ba Loua 73'

Czerwone kartki Legia Warszawa:

Główny arbiter spotkania to Piotr Lasyk, Poland. Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Legia Warszawa zmierzy się już z Warta Poznań, następne spotkania z drużynami Wisla Plock oraz Raków Częstochowa natomiast Lech Poznan z Fiorentina. Następne mecze zagra z drużynami Radomiak Radom oraz Gornik Zabrze.

W dzisiejszych czasach fani piłki nożnej z entuzjazmem śledzą potyczki w lidze Ekstraklasa. Liczące się drużyny piłkarskie z tej ligi oraz piłkarze jak Ernest Muçi Antonio Milić często serwują pierwszorzędnym fanom emocje zapadające w pamięć. Potyczki między piłkarzami zdarzają się nieustępliwe, nie często zdarza się definitywnie, że są to spotkania statyczne. Trafiamy na idealne gole oraz asysty, bezwzględne faule zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Serdecznie zachęcamy każdego fana, aby przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli oraz oglądać mecze piłkarskie profesjonalnej ligi Ekstraklasa. Legia Warszawa i Lech Poznan oraz ich udział w Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach fanów. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych doświadczonych sportowców i ich zmagań na wspaniałym stadionie, Stadion Miejski Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego.