Mecz pomiędzy Lech Poznan i Jagiellonia zakończony wynikiem 2-0 dnia 2023-05-27 15:30 na obiekcie Stadion Poznań

Lech Poznan vs Jagiellonia 2-0.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Lech Poznan a Jagiellonia zakończyła się wynikiem 1-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-0.

W dniu 2023-05-27 15:30 na obiekcie sportowym Stadion Poznań odbył się emocjonujący mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 34. Zmierzyły się ze sobą Lech Poznan i Jagiellonia.

Gole strzelali: A. Sobiech 29' 1-0 F. Dagerstål Ľ. Šatka 56' 2-0 R. Murawski

Żółte kartki Lech Poznan: Joel Pereira 34' Radosław Murawski 78'

Żółte kartki Jagiellonia: Taras Romanczuk 31' Aurelien Nguiamba 36' Bojan Nastić 54' Israel Puerto 66' Israel Puerto 89'

Czerwone kartki Jagiellonia: Israel Puerto 89'

Główny sędzia spotkania to S. Marciniak. Asystowało mu 3 sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Lech Poznan stanie naprzeciw , następne spotkania z drużynami i . Kolejno natomiast Jagiellonia podejmie . Następne mecze zagra z drużynami i .

W dzisiejszych czasach mnóstwo kibiców z dużym zapałem śledzi ciekawe poczynania, które odbywają się w lidze Ekstraklasa. Ciekawe piłkarskie drużyny i zawodnicy tacy jak między innymi Joel Pereira Taras Romanczuk bardzo często zaserwowały wspaniałym entuzjastom mnóstwo pozytywnych emocji. Bardzo często natrafiamy na bezwzględne faule kończące się żółtą kartką, wspaniałe sytuacje podbramkowe i asysty, które gwarantują dreszczyk emocji z oglądanego widowiska. Walki pomiędzy zawodnikami są bezkompromisowe, nie często bywa jednoznacznie, że widowiska nas nudzą. Serdecznie zachęcamy, aby przeglądać zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich, śledzić widowiska piłkarskie profesjonalnej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Lech Poznan i Jagiellonia oraz ich udział w Ekstraklasa zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie "live" tych wszechstronnych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie, Stadion Poznań.