Spotkanie Slask Wroclaw - Lech Poznan dnia 2023-08-20 15:30: 3-1

Slask Wroclaw - Lech Poznan, wynik 3-1. Dnia 2023-08-20 15:30 na stadionie Tarczyński Arena rozegrał się emocjonujący mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 5. Zmierzyły się ze sobą Slask Wroclaw i Lech Poznan.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między Slask Wroclaw a Lech Poznan wynik to 1-0. Końcowy wynik meczu to 3-1.

Gole strzelali: Erik Expósito 37' 1-0 Patryk Janasik Kristoffer Velde 51' 1-1 Erik Expósito 73' 2-1 Dennis Jastrzembski Patryk Szwedzik 90' 3-1 Erik Expósito

Żółte kartki Slask Wroclaw: Peter Pokorný 14' Martin Konczkowski 46' Mateusz Żukowski 50'

Żółte kartki Lech Poznan: Alan Czerwiński 11' Filip Szymczak 16' Filip Dagerstål 75' Jesper Karlström 90'

Czerwone kartki Slask Wroclaw:

Sędzią głównym tego spotkania był Szymon Marciniak, Poland. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Slask Wroclaw zmierzy się już z Widzew Łódź, następne spotkania z drużynami Pogon Szczecin i Jagiellonia a Lech Poznan z Gornik Zabrze. Następne mecze zagra z drużynami Warta Poznań i Stal Mielec.

Dzisiaj fani futbolu śledzą starcia, które dotyczą ligi Ekstraklasa. Liczące się futbolowe zespoły z tejże ligi i zawodnicy jak Peter Pokorný Alan Czerwiński często zapewniły własnym wiernym kibicom mnóstwo niesamowitych wrażeń. Walki między graczami są zażarte, nie często bywa ostatecznie, iż są to spotkania statyczne. Bardzo często obserwujemy idealnie wyliczone asysty oraz bramki, brutalne sytuacje z faulem, które gwarantują dreszczyk emocji z oglądanego widowiska sportowego. Zachęcamy każdego z fanów futbolu, żeby śledzić wydarzenia piłkarskiej pasjonującej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli i śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich. Udział takich drużyn jak Slask Wroclaw i Lech Poznan z ligi Ekstraklasa zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie "live" tych uzdolnionych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na znamienitym stadionie, Tarczyński Arena.