Na obiekcie Stadion Miejski im. Floriana Krygiera dnia 2023-10-01 15:30 odbyło się spotkanie Pogon Szczecin vs Lech Poznan zakończone wynikiem 5-0

Pogon Szczecin vs Lech Poznan 5-0.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Pogon Szczecin oraz Lech Poznan zakończyła się wynikiem 3-0. Końcowy wynik meczu to 5-0.

Dnia 2023-10-01 15:30 na stadionie Stadion Miejski im. Floriana Krygiera odbył się emocjonujący mecz ligi Ekstraklasa kolejki 10 pomiędzy Pogon Szczecin a Lech Poznan.

Gole strzelali: Fredrik Ulvestad 17' 1-0 Kamil Grosicki Alexander Gorgon 33' 2-0 Fredrik Ulvestad Vahan Bichakhchyan 39' 3-0 Fredrik Ulvestad Kamil Grosicki 47' 4-0 Mariusz Fornalczyk 90' 5-0 Adrian Przyborek

Żółte kartki Pogon Szczecin: Fredrik Ulvestad 29' Valentin Cojocaru 48' Kamil Grosicki 66'

Żółte kartki Lech Poznan:

Czerwone kartki Pogon Szczecin:

Sędzią głównym tego spotkania był Krzysztof Jakubik, Poland. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Pogon Szczecin zmierzy się już z Ruch Chorzów, następne spotkania z drużynami Piast Gliwice oraz Jagiellonia a Lech Poznan podejmie Puszcza Niepołomice. Następne mecze zagra z drużynami ŁKS Łódź oraz Jagiellonia.

W dzisiejszych czasach liczna grupa kibiców z zapałem śledzi niezwykle interesujące starcia, które tyczą się ligi Ekstraklasa. Złożone z uzdolnionych obrońców oraz napastników futbolowe drużyny z ligi oraz zawodnicy jak Fredrik Ulvestad nieustannie zapewniają kapitalnym miłośnikom wiele wrażeń. Interesujące zmagania pomiędzy graczami zdarzają się niezwykle zagorzałe, nie często zdarza się, iż potyczki nudzą. Ustawicznie natrafiamy na idealnie wyliczone asysty czy bramki, bezlitosne faule kończące się żółtym kartonikiem, które gwarantują niesamowite przeżycia z meczu. To też warto oglądać spotkania piłkarskiej pasjonującej ligi Ekstraklasa, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach oraz śledzić zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek futbolowych. Uczestnictwo takich drużyn jak Pogon Szczecin oraz Lech Poznan w lidze Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych uzdolnionych piłkarzy oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie jak Stadion Miejski im. Floriana Krygiera.