Spotkanie Lech Poznan kontra Warta Poznań, wynik końcowy 2-0

Lech Poznan kontra Warta Poznań zakończony wynikiem 2-0.

Pierwsza połowa meczu między Lech Poznan i Warta Poznań zakończyła się 0-0. Końcowy wynik spotkania to 2-0.

Dnia 2021-11-28 14:00 na stadionie INEA stadion odbył się mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 16 pomiędzy Lech Poznan a Warta Poznań.

Gole strzelali: A. Milić 53' 1-0 Joel Pereira M. Ishak 64' 2-0 N. Kvekveskiri

Żółte kartki Lech Poznan: Joel Pereira 60'

Żółte kartki Warta Poznań: Jakub Kiełb 54' Mateusz Kuzimski 63' Jayson Papeau 88' Dawid Szymonowicz 90'

Czerwone kartki Warta Poznań:

Główny sędzia spotkania to Pawel Raczkowski, Poland. Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu Lech Poznan zmierzy się już z Garbarnia Kraków, następne spotkania z drużynami Zaglebie Lubin i Radomiak Radom a Warta Poznań zmierzy się z Wisla Krakow. Następne mecze zagra z drużynami Slask Wroclaw i Pogon Szczecin.

W dobie dzisiejszych czasów mnóstwo kibiców śledzi pasjonujące starcia ligi Ekstraklasa. Liczące się piłkarskie drużyny z ligi i piłkarze jak Joel Pereira Jakub Kiełb stale sprawiają wyborowym sympatykom wrażenia z najwyższej półki. Nieustannie trafiamy na bezlitosne sytuacje na faul, przepiękne gole i asysty, które gwarantują niesamowitych emocji z oglądanego widowiska sportowego. Walki między graczami bywają niezwykle zajadłe, nie często bywa definitywnie, iż są to widowiska nie warte uwagi. Z tego powodu warto przeglądać mecze piłkarskie ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli i śledzić codziennie wszelkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych zmagań futbolowych. Lech Poznan i Warta Poznań oraz ich udział w lidze Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych doświadczonych piłkarzy i ich zmagań na historycznym stadionie, INEA stadion.