Mecz Cracovia Krakow kontra Lech Poznan, wynik 3-3

Dnia 2022-02-06 16:30 na stadionie Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego rozegrał się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 20. Zmierzyły się Cracovia Krakow i Lech Poznan.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Cracovia Krakow i Lech Poznan wynik wynosił 1-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3-3.

Gole strzelali: Michał Rakoczy 18' 1-0 João Amaral 29' 1-1 Mikael Ishak Jakub Kamiński 47' 1-2 João Amaral João Amaral 67' 1-3 Mikael Ishak Jakub Myszor 77' 2-3 Sergiu Hanca Filip Balaj 90' 3-3 Jakub Myszor

Żółte kartki Cracovia Krakow: Otar Kakabadze 46' Sergiu Hanca 48' Matej Rodin 90'

Żółte kartki Lech Poznan: Ľubomír Šatka 85'

Czerwone kartki Cracovia Krakow: Sergiu Hanca 90'

Główny arbiter spotkania - Damian Sylwestrzak, Poland. Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Cracovia Krakow stanie naprzeciw Lechia Gdansk, następne spotkania z drużynami Jagiellonia i Nieciecza a Lech Poznan podejmie Nieciecza. Następne mecze zagra z drużynami Lechia Gdansk i Pogon Szczecin.

Oddani kibice śledzą pasjonujące starcia, które tyczą się ligi Ekstraklasa. Złożone z uzdolnionych obrońców/napastników zespoły futbolowe i zawodnicy tacy jak między innymi Otar Kakabadze Ľubomír Šatka wielokrotnie zapewniły pierwszorzędnym miłośnikom wrażenia zapadające w pamięć. Interesujące zmagania pomiędzy graczami ligowymi okazują się zagorzałe, bardzo rzadko bywa koniec końców, że są to spotkania nudne. Natrafiamy na zapadające w pamięć asysty i sytuacje podbramkowe, ostre faule gwarantujące wyjątkowe wrażenia i przyjemność z meczu. Z tego względu warto przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek futbolowych,przeglądać mecze futbolowe znanej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli. Udział takich popularnych drużyn jak Cracovia Krakow i Lech Poznan w lidze Ekstraklasa gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie live tych wszechstronnych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie, Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego.