Spotkanie Piast Gliwice kontra Lech Poznan zakończone wynikiem 1-2

Piast Gliwice kontra Lech Poznan 1-2.

Po pierwszej połowie meczu między Piast Gliwice oraz Lech Poznan wynik to 0-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-2.

W dniu 2022-05-08 15:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski rozegrał się znakomity mecz ligi Ekstraklasa kolejki 32 pomiędzy Piast Gliwice a Lech Poznan.

Gole strzelali: Jakub Kamiński 16' 0-1 Joel Pereira Damian Kądzior 46' 1-1 Alexandros Katranis Mikael Ishak 87' 1-2 Ľubomír Šatka

Żółte kartki Piast Gliwice: Kamil Wilczek 40' Ariel Mosór 51' Alexandros Katranis 86'

Żółte kartki Lech Poznan: Antonio Milić 80' Michał Skóraś 86' Jakub Kamiński 90'

Czerwone kartki Piast Gliwice:

Sędzią głównym tego spotkania był Pawel Raczkowski, Poland. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Piast Gliwice zmierzy się już z Nieciecza, następne spotkania z drużynami Radomiak Radom oraz Warta Poznań natomiast Lech Poznan z Zaglebie Lubin. Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Coraz częściej zauważamy, że liczni fani śledzą starcia, które odbywają się w lidze Ekstraklasa. Składające się z utalentowanych zawodników piłkarskie zespoły z ligi oraz piłkarze tacy jak Kamil Wilczek Antonio Milić niejednokrotnie zagwarantowały wyśmienitym kibicom wiele niesamowitych przeżyć. Wspaniałe walki między zawodnikami ligowymi bywają nieustępliwe, nie często bywa definitywnie, że zmagania męczą. Obserwujemy nieczyste sytuacje z faulem zakończone pokazaniem żółtego kartonika, idealnie wyliczone asysty czy sytuacje podbramkowe dodające niesamowite wrażenia oraz przyjemność z meczu. Serdecznie zachęcamy, aby śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich orazoglądać widowiska sportowe profesjonalnej ligi Ekstraklasa oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. Udział takich drużyn jak Piast Gliwice oraz Lech Poznan z ligi Ekstraklasa zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie live tych wybitnych piłkarzy oraz ich zmagań na wyjątkowym stadionie, Stadion Miejski.